Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Je Santa dobrý či špatný admin?
Santa
Adminem na MASS pubu nejsem moc dlouho, ale za tu dobu jsem si udělal dost nepřátel z řady hráčů, sice nechtěně že jsem dodržoval pravidla pro adminy ale přece. Přišlo mi pár né zrovna dvakrát příjemných emailů jakou jsem přítěží pro skillers, jak se neumím chovat a podobné věci. Mimo jiné že prý údajně i banuji neprávem lidi co nemám v oblibě. Vyjádřete se tedy veřejně pokud máte nějaké připomínky k tomu jak jsem se té funkce admina ujal. Já kritiku snesu, ale chci vidět jestli ti stížnůstkáři dokáží vystoupit i veřejně...
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Koblizek
ja sy mysliím ze nejsi spatny,pro skillers urcite nejsi pritez a ti co te povazuji za ******** na tom nejsou intelligencne dobre.a kdyz uz das ban tak vzdy upozornis predem treba na raty atd.

muj verdikt: jsi dobry adminCoolWink
 
Derek
Podle mě si dobrý admin,jsi často na serverech ajsi v poho..akorát někdy si pleteš skill/luck s cheatami.
Upravil/a Derek dne 26.08.2009
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
Není důležité zůčastnit se,ale vyhrát!
Play hard -> Go PRO!!
 
frezator
santa je někdy zlobivý , ale větčinou dobrý admin a banany dává určitě když má jen důvod a nejdřív upozorní není co dodat je to kanec CoolCool
 
mrblack
MuuuuuucKKSmile
 
Draenei
co je to za ****a? vypadni odtial! nebyt paany tak ani nehras na tych serveroch ty magor zhuleny!
≈ۣۜDraenei
 
RealliTe
Santu moc neznám ale jako Admin dělá co Admin má dělat. Pokud se to někomu nelíbí ať si najde iný servry. Skillers servry jsou pro hráče, kteří chtějí hrát a to jim tyto servry umožnují, viz. poznámky mrblack, je trochu nahněvaný ale toho přejde. R*
Administrátor Dust2
! pohled je jen jeden !
 
RealliTe
mrblack: nejsem slovák ale toto je tvé poslední psaní. Ty ho ani hrat nemůžeš, páč na něj nemáš. Časem na to příjdeš Cool ale kdy to opravdu nevím ... R*
Administrátor Dust2
! pohled je jen jeden !
 
Kadel
Dočasný LOCK
www.skillers.cz/download/user_baner/kadlatko.png

Již nejsem admin, nespamujte mi icq Smile
 
crazy69
Žádnou stížnost na santu jsem neobržel, takže děláš to co máš a v poho
Draenei: pokud máš problém s adminem santou, napiš co a pak se to dá řešit...jinak nemám zájem nějaké tvé narážky řěšit, pokud se budou oppakovat bude se to řešit tvrději
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
pan neznamy
co jsme spolu hrali tak zadnej problem nebyl a ze se obcas potkavame castoSmile)
ikdyz ted moje aktivita trosku vazne ale to se brzo zlepsiSmile
a ze ti prijde par neprijemnejch mejlu?
proste jsou lidi takovy a takovySmile) nekomu to reknes jednou a udelat o, druhymo to reknes 20x a porad nic a ty potom jen nadavaj a placouSmile
to je holt zivotSmile)
takze tech par mejlu neres pac malokdo spokojenej napiseSmile)
administrator Mass Pub. serveru
administrator GG serveru
moje dostupnost:
liché týdny: dopoledne nedostupný(v práci),
během odpoledne(15:00-19:00) sporadicky dle počasí atd.,
večer: vetšinou k zastižení (19:00-22:00)

sudé týdny: dopoledne:většinou k zastižení (cca 8:00-13:00),
odpoledne a večer nedostupný (13:00-23:00) v práci,
v noci (23:00-cca 1:00) dostupnýSmile)
 
Kadel
Zajimave je ze ja jeste zadny mail nedostal Grin
www.skillers.cz/download/user_baner/kadlatko.png

Již nejsem admin, nespamujte mi icq Smile
 
Koblizek
ne ale byla o tobe diskuze Grin
 
strejda krepa
heh Kadlo mě také ne ... Grin a to mám na vše sakra kliku... Grin i když jsem teprve začátečník.... Grin (né že bych o nějaké maily stál) :-D
ADMIN SERVERU PUBLIC

We live for nothing, but we die for something....!
 
Santa
Ani bych vám ty maily nepřál, nevím co si ty lidi myslí. Snad je ani nedostanete, na publicu a dustu hrají pořád stejní lidi, je tam dobrá amosféra a dobrá parta. Ale massive, každý den někdo jiný, každý den lidi co pravidla ani neviděli. A vyhrožovat mi že jsem na skillers skončil, hm zajímavé že to nanapíší sem když mají příležitost..
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
dyna
Jak sem ti psala vcera na icq, pisou to proto, ze to delas dobre a vi ze tady by s takovou stiznosti neuspeli. Me chodi takovy zpravy do dneska. Ze zacatku me s...., a jednu chvili sem i uvazovala ze toho necham. Jenze pak mi to jeden admin rozmluvil a muzu rict, ze pokud panna sam nerekne " koncis" tak se me jen tak nezbavite. Dnes se tem zpravam zasmeju, co vsechno jsou lidi schopny ze sebe vypotit, smazu je a dal si jedu v ramci moznosti podle svyho.
skype - Hanavoj1
Někteří se dokáží změnit rychleji než počasí na horách.
 
Santa
Asi tě krapet sklamu, ale mě včera nepřišlo na ICQ od tebe nic.. Ještě jsis mě neautorizovala... No já taky uvažuju nad tím že se asi jako admin nechytim, některé ty zprávy jsou dost takové až moc přesvědčivé.. Snažim se to ignorovat..
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Koblizek
to je to nej co muzees udelat.nevsimat si tech pitomcu!
 
Draenei
crazy69 napsal:
Žádnou stížnost na santu jsem neobržel, takže děláš to co máš a v poho
Draenei: pokud máš problém s adminem santou, napiš co a pak se to dá řešit...jinak nemám zájem nějaké tvé narážky řěšit, pokud se budou oppakovat bude se to řešit tvrději


ale ja som to nepisal santovi ale tomu mcblock ci jak sa to volal lebo tu na nadaval na pannu. ja proti santovi nic nemam. len ma nastvalo to co tu ten magor pisal
≈ۣۜDraenei
 
crazy69
daný uživatel ma block na webu a serverech
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3