Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Sprej loga
Sten
Rád bych věděl jak to je se spej logy. Jak moc múže být žena na sprej logu obnažená ?? nebo nemůže být vůbec obnažená ??
 
Santa
Proč musíš mít na spray logu zrovna ženu? Může být obnažená ale v rámci slušnosti. Snad víš kde jsou meze
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Lord Owen
No Santo přece si tam kluk nedá chlapa Grin
 
Santa
To ne ale většina lidí si tam dává spray podle logaSmileTak nevim když má třeba někdo nick např. pondělí tak tam musí mít hned nahou babu aby mu každý záviděl
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Sten
No já jí tam mám pře nevim co by se hodilo k mému nicku Smile
 
strejda krepa
hehe jako si myslím, že to neni nic špatného... Smile ale jak řiká Santa v nějaké míře ... ! Smile
ADMIN SERVERU PUBLIC

We live for nothing, but we die for something....!
 
dyna
Myslim ze kazdej by mel vedet kde jsou nejaky meze slusnosti. Berte to tak ze na serverech hrajou i maly decka.
skype - Hanavoj1
Někteří se dokáží změnit rychleji než počasí na horách.
 
Derek
Tak jsem se jen tak chtěl zeptat jestli ještě v mezích je Strejdy krépy avatar?Pfft
Upravil/a Derek dne 24.08.2009
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
Není důležité zůčastnit se,ale vyhrát!
Play hard -> Go PRO!!
 
nejsempanna
mám své sprej logo už od svého začátku sprej logo stále stejné. mám tam nahou babu, ale cudnou. kreje si ohanbí a má venku jen vnadné poprsí. když se ti vyloženě sprej logo nelíbí, (roztažené ženské přirození, souložící tlustá baba a pod) tak prostě upozornit, a když je hustej tak banovat ( ne permanent, tak na 1 den) on si to pak rozmyslí.
Upravil/a nejsempanna dne 25.08.2009
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
strejda krepa
jako brácho promin, ale na téhle slečně není nic špatného si myslím.... jsem na tom stejně jako panna také to mam od začátku co hraju css a nikdy to nikomu nevadilo ... je vidět jen to co je vidět... Smile
ADMIN SERVERU PUBLIC

We live for nothing, but we die for something....!
 
Derek
já nic nemám proti vašem sprejům ,mě osobně se líbí jen sem se ptal jestli by se ještě sprej v takovéhle míře mohl sprejovat ;-)
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
Není důležité zůčastnit se,ale vyhrát!
Play hard -> Go PRO!!
 
dark knight
Ja mam ve sprejlogu fotku kterou jsem fotil svoji kamaradky, jde videt jen poprsi. Nic vice. A kamaradce to nevadi. KDo me zna vi o cem mluvim
Admin Aim+fy , zombii
CSS je o zabave a ne o nervachBanned
 
Woody
Já tam mám svého DatlíkaGrin
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
 
Koblizek
a jak koblizka protoze mam ve hre nick koblizek Grin
 
Pushin
Nebo si jako logo mužes dát ňakej svuj názor Smile já mam třeba stop disco , jo a stene když si říkal že nevíš co k ménu tak v cod sem viděl zbraň sten Angry
 
nejsempanna
L. owen omlouvám se ti za smazaný přízpěvek.
Vám se omlouvám za mé vyjádření, neuvědomil jsem si, že se jedná o veřejný topic. Měl jsem dojem, že to píše admin v admin sekci.

www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Santa
Taky jsem koukal na ten příspěvek a nestačil se divitGrin
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Lord Owen
Nevadí že si to smazal, ae pobavilo mě to Grin
 
Sten
tak to jsem rád že moje sprej logo je take v pořádku sice jsem ho změnil ale nevadi Wink
Nevolejte boha nepomůže vám Smile Bůh je jen stělesněné dobro na zemi. A satam to je stvořené zlo lidma které se rozrůstá jako pohlavní nemoc Wink
 
dangerous
mne sa moje spray logo paci.. sice tam su dve baby ale vidno tam ich len ako tien Smile a paci sa mi to
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3