Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
de_cpl_mill
Derek
Čus admini.
Mám takový dotaz.Jedná se o jestli by jste mohli přidat de_cpl_mill do hracích map,většina z vás ji určitě zná a myslím že je to dost dobrá a skill mapa.Prosil bych aby jste ji zařadili mezi mapy které se hrají ;-)
Demo->http://leteckaposta.cz/259064980
Ke stažení ->http://leteckaposta.cz/925583909
Doufám že se rozhodnete ji přidat ;-)
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
Není důležité zůčastnit se,ale vyhrát!
Play hard -> Go PRO!!
 
Kadel
Tato mapa tu jednou už byla a mám dojem, že byla smazaná kvůli velikosti(mCool
www.skillers.cz/download/user_baner/kadlatko.png

Již nejsem admin, nespamujte mi icq Smile
 
Derek
a proč kvůli velikosti?
Je to doceal škoda no :'-( Tahle mapa mě hrozně baví a nechci chodit na jiné server než skillers ji hrát :'-(
Upravil/a Derek dne 24.08.2009
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
Není důležité zůčastnit se,ale vyhrát!
Play hard -> Go PRO!!
 
Kadel
Protože ona ma pokud se nemýlim něco k 20mb a to každý pak musí individuálně stahovat tak zřejmě proto

www.skillers.cz/download/user_baner/kadlatko.png

Již nejsem admin, nespamujte mi icq Smile
 
Derek
velká škoda no...
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
Není důležité zůčastnit se,ale vyhrát!
Play hard -> Go PRO!!
 
Santa
Velká škoda ani ne, ale jsou i lidi s pomalým netem a nebudou u toho sedět deset minut a čekat, a radši půjdou jinak. Navíc jsi ji navrhl sám, nikdo jiný se zatím nezmínil.
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Kadel
jedine kdyz casem vznike server non public mapyy nebo nevim Smile
www.skillers.cz/download/user_baner/kadlatko.png

Již nejsem admin, nespamujte mi icq Smile
 
Derek
Santo možná pro tebe to škoda není protože si jí nidy nehrál a co sem se ptal na publicu tak by ji chtěli též...a až zjistí jak je to dobrá mapa tak si těch 10 minut počkají..
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
Není důležité zůčastnit se,ale vyhrát!
Play hard -> Go PRO!!
 
Santa
Takových map je třeba třeba spousta ale takový experimenty si udělej u sebe na serveru pokud nějaký máš. To že jsi se ptal nějakých svých kámošů a chtějí ji, to je sice hezký, ale nejste tam jen vy
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Derek
Jestli si Santo myslíš že si velkej kluk že máš servery tak si dělej co chceš,byl to jen návrh a beru jestli se to nepovede ;-)
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
Není důležité zůčastnit se,ale vyhrát!
Play hard -> Go PRO!!
 
Santa
Naposledy ti říkam přestaň do mě šít. Varoval jsem tě už na ICQ, na steamu i ve hře, nebudu od tebe snášet ty tvoje provokace. Tečka. Podle mě ta mapa neprojde. Ale přesto hodně štěstí. Normálním hráčům co si jdou zahrát a pobavit se stačí klasický mapy, a né aby mohl někdo machrovat že zná tu co jiní ne
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Derek
Já sem v pohodě ale když jste včera prohrávali tak jste to špatně unesli a začal tam s tvými kámoši do nás rýpat ;-)
Upravil/a Derek dne 24.08.2009
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
Není důležité zůčastnit se,ale vyhrát!
Play hard -> Go PRO!!
 
Santa
Asi máš špatnou paměť ale já jsem nerýpal a ty ''kámoši'' nepatří ke mě... Navíc jsme úplně mimo debatu
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Draenei
podla mna je to good mapa a pamätam sa ked este bola sucastou skillers serverov.dobre sa na nej hraloSmilea aj ja mam niekedy pomaly net a ked som vtedy stahoval tu mapu 1x urcite som necakal 10min.maximalne takych 5Grintakze ja by som bol za
≈ۣۜDraenei
 
crazy69
Derek až uvidíme zájem více lidí o tuto mapu budeme nad tím zvažovat
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Draenei
ja teda dufam ze ju bude chciet vela ludiGrin
≈ۣۜDraenei
 
nejsempanna
více lidí je stále málo. server který má X slotů a s touhle mapou nebyl nikdy téměř nikdy plný.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3