Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Luk3-unban
Luk3
Luk3 18.8. 2009 v 18:00 na serveru Dust 2 a od nejsempanny. ma ip je :90.179.38.232
Ban sem dostal zato ze sem si delal srandu.Bylo to tak jeden hrac me napsal jak si me mohl dat pres vrata? A ja nato to vis no jsem cheater uz od malicka.No byla to hloupa sranda.A omlouvam se za ni.Vim ze neznalost pravidel neomlouva ale prosim o unban hraji pouze na tomhle serveru a uz nejakou dobu.Dekuji za pochopeni a jeste jednou se omlouvam. Dekuji Luk3.
Upravil/a Luk3 dne 19.08.2009
 
nejsempanna
když jsem umřel, viděl jsem už jen doznání cheatů. Hráč jako ty ignoruje pravidla? Ignoruje web a přijde až když potřebuje něc? Takový hráč pro skillers je k ničemu. Takových tam máme cca ještě 226 tisíc! Takže unban udělím pouze tehdy, pokud bude hráč k něčemu užitečný. A ne jen tuctový, který si přijde jen stěžovat.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Luk3
Neignoruji pravidla,jen sem je do vcerejska neznal,omluvil sem se ti tak sem myslel ze to pochopis.K cemu ti mam byt uzitecny?Hraji ccs pouze na serveru Dust 2 a bavim se tam ,tosku nechapu co po me chces,jsou to tvoje servery delej jak myslis.ale nic strasneho jsem neudelal.Luk3
 
RealliTe
Udělal hloupost a za tu se platí !!! Luk, opravdu hraje často na tomto servru a myslím, že nikdy nedělá takové to věci. Vyprovokoval ho hráč a on se neudržel a napsal to co napsal. Ať rozhodne BůH Smile).
Administrátor Dust2
! pohled je jen jeden !
 
crazy69
RealliTe nic proti, ale ani mi admini si nemůžeme dovolit něco sprostého...podle mě pravidla pro každého, BAN bych mu dal třeba dočasně na nějakou dobu ať si to uvědomí,ale UNBAN určitě ne
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
RealliTe
Beru to, pravidla jsou pro kazdeho...
Administrátor Dust2
! pohled je jen jeden !
 
zohan
jj z LUK3 sa mi tymove hraje uplne vyborne...je to ferovej hrac...ja vim ze neznalost neomlouva, ale prece by sem to s nim jeste jednou skusil...ja osobne na nej dohlidnu na serveru a kdyz neco zase vyvede tak se s nim mazlit nebuduSmile
Sem uplne v pohode Smile
administrátor DUST2
 
crazy69
Panna se rozhodne jestli mu ho dá nebo nedá, takže si počkejte na něj
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Luk3
Crazy asi nevis o cem je rec ,pac nic sprosteho jsem neudelal.Ale tvuj nazor ti neberu kazdy ma nejaky. Trosku nechapu co mas u sebe napsany : Pokued nejde o zivot , jde o hovno. Moc se to ktobe nehodi.
Upravil/a Luk3 dne 20.08.2009
 
crazy69
možná nevím, ale nechápu proč taháš tady můj podpis, jsi trochu mimo mísu...
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Luk3
Stejne je to ujete banuji se tu hraci co hraji cestne.Jen kvuli hloupe sranda pernament.Mrzi me to ale co stim udelam.Uz jsem se omluvil co vic? mam si kleknout a prosit?Hraji totiz pouze na d2 . Jsou tam totiz super hraci a jinde se mi hrat nechce. Takze pokud me ten unban dat nechcete tak me to reknete na rovinu.Dik Luk3
 
Santa
Ujeté? Četl jsi někdy Netiketu? To je sbírka pravidel jak by jsi se měl chovat v internetovém světě. Ať už na fórech, na seznamkách, v online hrách atak. Myslíš že je to ujeté někoho banovat za srandu? Co když to sranda není?
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
nejsempanna
když je to sranda? a umíš si představit kolik lidí má v nicku cheater, kolik lidí napíše do chatu JO JSEM CHEATER, a admin musí jít a třeba 10 minut to prověřovat? umíš si to představit kolik je to času kvůli někomu, kdo se za cheatera je nvydává? hraje se i na něj? zřejmě ne, proto je takové pravidlo, aby admin nebly otrokem hloupého děckého vtipu. Mě to nebavilo, a nechtěl jsem dělat otroka děckým vtipům. Pravidla jsou jasná, nezunalost neomlouvá taky. O unbanu ještě popřemýšlím.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
dyna
Ja do toho mam tet nejmin co kecat, ale tady bych se za druhou sanci primluvila i ja.
skype - Hanavoj1
Někteří se dokáží změnit rychleji než počasí na horách.
 
Ago69
kazdej si zaslouzi druhou sanci ,hraje tam casto tak ,proc mu to brat za takovouhle hloupost
 
Luk3
Respektuji vse co si tu napsal. At se rozhohnes tak, nebo tak porad u me budes spravnej borec co vybudoval paradni podminky pro hrani ccs, a umoznil tu hrat dalsim hracum.Je to jen na tobe sefe.Luk3
 
nejsempanna
unban udělen.
dopručuji znova přečíst pravidla hráče, a hlídat si je.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Luk3
Dekuji.Pravidla mam uz dokonale nastudovane.A jeste jednou se omlouvam.Luk3
 
ACTIMEL
SORRY MOC trochu sem byl vynervovany
Upravil/a ACTIMEL dne 25.08.2009
 
RealliTe
ACTIMEL: Toto jsem nepatří, až se naučíš slušnému chování a to v tvém případě je hodně zaostalé, tak se možná dočkáš unbanu. Po tomto příspěvku čekej pouze na blokaci. Krásný den to máme Grin
Administrátor Dust2
! pohled je jen jeden !
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3