Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
AIM
crazy69
my už jezdíme AIM only Steam???
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
D@rkness
urcite ta fakaheda.taky jsem mel na svym serveru steam.Vynadal jsem jim a za 5 min to bylo ok

www.skillers.cz/download/user_baner/darkness.png
 
nejsempanna
vyřešeno. stále ten samý problém, pokud v mé nepřítomnosti vpadne i public2, tka kontaktujte FH (minime, austin) a napište jim ip serveru a že píšete za mě... pro sichr
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
crazy69
pro jsou ale lamaci z FH, že je to baví dělat
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
trop
AIM server patri medzi moje top ale hra z cheatermi detickami co chcu ostatnym iba kazit hru us taka sranda nieje .chcel som sa iba spitat ci budete primat adminou ??? za pravopis sa ospravedlnujem Grinale snazim sa GrinGrin
 
nejsempanna
VIZ NÁBOR ADMINŮ
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Duty
Hej admini dejte mi povoleni abych mohl aspon kickomvat na aim serveru protoze tam opakovaně chodí cheteri a admini co mají pravomoce tam skoro vubec nejsou, stačilo by aspon jen na 5minutovy kick pls Diky
 
Steve DnB or Die
No, věci se mají takto...Trope, admin jsem na Aimu já, vidím tě tam dost, ale ne tak často, jak by tam admin měl být. Nechci tě tu osočovat nebo se nějak nad někým vytahovat. Pokud by si byl i ty admin na Aimu, respektoval bych to a přijal tě za ´svého´ serverového kolegu.Smile A Duty, tebe také vídám na serveru, ale docela dost mě mrzí co jsi napsal. Já s klidným svědomím mohu řící, že na Aimu trávím svá každodenní odpoledne a pokud je víkend tak i skoro celé dny..Teď budu mluvit ke všem hráčům! Víte, ´největší vtip´ je v tom, že vy si myslíte, že tam admin není...ale zkuste si položit otázku, může admin chodit pod jiným nickem aby mohl odhalovat cheatery, kteří by jinak necheatovali kdyby viděli nick admina? Já osobně jsem tam asi pod 5-ti nicky...
ADMINISTRÁTOR AIM+FY

ކeve ÐnBørDi℮
 
Steve DnB or Die
(Pokračuji...) Pokud je ovšem Vaše přání abych hrál pod svyým stalým nickem ކeve ÐnBørDi℮, tak mi to prosím řekněte a já to tak budu dělat.Smile Jsem adminem pro Vás, tak semnou musíte také někdy komunikovat.Wink Vše co dělám, je pro Vás pro hráče abyste měli lepší hraní. A to myslím vážně, ne proto abych tu dělal ´ramena´ a nebo abych na někoho udělal ´dojem´ ale proto, že mě to šíleně baví a bavit jentak nepřestane! Toť vše, co jsem chtěl říci...
ADMINISTRÁTOR AIM+FY

ކeve ÐnBørDi℮
 
Duty
Ale tak mohli byste to rozsirit tak o dva adminy Smile Víc oči víc vidí ) aspoň jak říkám naten 10minutovy kick ,tím se nic zas tak zasadního nezmění jen se zlepší hra )
 
Steve DnB or Die
Hele já to zatím zvládám, nemusíš se strachovat...Wink
ADMINISTRÁTOR AIM+FY

ކeve ÐnBørDi℮
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3