Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
nápad
Woody
Napadlo mě že když jsem ješte dávno hrával CSS na jednom nejmenovaném servru.Oni to tam měly tak že když jste někoho trefily bud ze zbrani nebo z granátem tak se vám ukázalo na obrazovce kolik jste tomu protivnímu hráči ubraly HP např -57hp a zrovna by jste vědel kolik ještě mu zbilo hp já si myslím že to neni zase tak špatný nápad a hlavně bych chtěl vyjadření adminů co jsi oni o tom myslí. diky cawe
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
 
misfits
je to tot zaujmavesie ze nevies ci si mu ubral alebo nie ja osobne by som to nechcel!Angry
Miﮐfitﮐ
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
[img]http://img245.imageshack.us/img245/5716/userbar795583.gif[/img] is not a valid Image.
 
misfits
lebo ked vies ze si mu ubral napr.80hp tak ides nanho ale ked nevies tak cakas bojis sa ci ta nezabije
Miﮐfitﮐ
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
[img]http://img245.imageshack.us/img245/5716/userbar795583.gif[/img] is not a valid Image.
 
Woody
přeně tak proto se mi to ttak zalíbilo ale to už je na adminech jak se rozohdnouWink
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
 
nejsempanna
stačí to vidět až po konci kola.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
misfits
jj
Miﮐfitﮐ
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
[img]http://img245.imageshack.us/img245/5716/userbar795583.gif[/img] is not a valid Image.
 
Oproman
podle mě je to přesně zbytečné..vidíš že si ubral granátem 80hp tak se nebojíš jít..vidíš že si ubral jenom 30 tak nejdeš..já bych to na servery nedával
www.skillers.cz/download/user_baner/oproman.png


Člen Skillers.cz týmu
 
WanISh3k
toto znam.je to na prd.protoze ti to "skoro rekne kde je enemy".priklad.budes prostrelovat side doors a najednou ti to ukaze ze si nekoho hitoval.je to neco podobneho jako legalni wh.spise si kup poradne sluchatka se kterymi uslisis v katech defus bomby.souhlasim z misfitem
 
Woody
WaniSh3k ale já mám kvalitní sluchatka ale to co jsem psal to jsem chtěl na zpestřeni hry.Wink
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
 
nejsempanna
omlouvám se za off-topic:

cituji:
WaniSh3k
16.08.2009
ago69 pls koukni se do ucebnice cestiny.jinak pri prvni pisemce rupnes


a co nám tady napsal prací prášek?

spise si kup poradne sluchatka se kterymi uslisis v katech defus bomby.

www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
misfits
Oproman napsal:
podle mě je to přesně zbytečné..vidíš že si ubral granátem 80hp tak se nebojíš jít..vidíš že si ubral jenom 30 tak nejdeš..já bych to na servery nedával
sak presne to som myslel ze ked to nevidis ze kolko si mu ubral ja som to myslel tak ze ked nevies kolko alebo ci si mu ubral ze je to o to zaujmavesie vies ani ja by som to nedaval!
Miﮐfitﮐ
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
[img]http://img245.imageshack.us/img245/5716/userbar795583.gif[/img] is not a valid Image.
 
goodbeer
mě se to taky moc nezdá např střrlíš skrz smoke a vidíš že si někoho trefil nebo hodíš granát za roh abys zjistil že tam někdo je o kom bys jinak vůbec nevěděl Sad
ADMIN SERVERU DUST2 ONLY
 
WanISh3k
nejsempanna: Grinpuntickari.mel sem narocnej vikend tak se nediv Smile a neslo mi na klavesnici YGrin.ale ted uz mam jinou
No Skill No Aim,Gr8 Steam High Brain

WanISh, skillu a lucku se zbavíš!!!
Grin
Mě nosí Dárky Ježíšek
Demence je všudypřítomná,hlavně u kinders CS:S hráčů
A PODPIS UŽ MĚNIT NEBUDU Grin
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3