Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
!!--KuNGp@O--!! (SVK) unban
KuNGpaO
Včera približne o 16:05 som dostal ban na skillers.cz(nejsempanna) serveri od admina Crazy69. Prosím vás o vysvetlenie prečo, pretože som dodržoval všetky pravidlá ktoré som si pozorne prečítal. Moja IP je 85.216.177.76

Ďakujem za vysvetlenie a prípadný unban. Dúfam že sa nejednalo len o žart admina.
 
crazy69
LOL žert? a to že jsi střílel a ještě nikdo nevyběhl? nebo že běžíš a z ničeho nic jsi začal střílet do leva jelikož tam někdo byl? Měl jsi WH minimálně a to ti potvrdí více hráčů. Takže UNBAN se zamítá
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
KuNGpaO
Žiadne WH som nemal a je asi logické že keď vidím na radare že tam je CT tak tam vystrelím. Angry
 
Derek
Takže si neměl WH ale Radarhack?
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
Není důležité zůčastnit se,ale vyhrát!
Play hard -> Go PRO!!
 
nejsempanna
třeba o tom neví, může zato brácha Grin
(pardon, musel jsem si píchnout)
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
crazy69
KuNGpaO já jsem Tě sledoval asi 5 kol minimálně ze spectu jinak bych ti BAN nedal, ale jen si mě během těch pár kol přesvědčil o tvém cheatování
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Derek
PANNO ty jsi to vystihl Grin
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
Není důležité zůčastnit se,ale vyhrát!
Play hard -> Go PRO!!
 
KuNGpaO
asi ze si ma pet kol nesledoval lebo si sa kukal cely cas cez dvere na CT a hovoril si ci mame ist do becka
 
crazy69
asi ne, psal jsem ze mam kur pauzu, ale sledoval jsem celou dobu Tebe víš
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
KuNGpaO
Ako myslite, je plno inych serverov kde si mozem zahrat aj ked mozno nie su lepsie ale aspon ma nebudu obvinovat ze cheatujem pretoze dokazu pochopit ze je niekto lepsi ako oni narozdiel od vas. KONIEC viac sa k tomu nebudem vyjadrovat mozte to uz prosim vas zamknut.
 
crazy69
Je hodně hráčů lepších než já a to chápu, ale když je někdo lepší, tak má většinou steam a hraje na steam serverech, kde hraje fakt hodně kvalitních hráčů...
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3