Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Bunny hop v css
GATTO
Co je bunnyhop?
Je to sposob skackania v hre tak zvysite rychost na vacsiu ako keby ste iba bezali.

Ako funguje bunnyhop?
Bunnyhop vyuziva tej skutocnosti, ze hra nema nastavenu rovnaku maximalnu rychlost pri pohybe po zemi ako vo vzduchu.Teda vo vzduchu sa mozno pohybovat rychlejsie ako po zemi.

Ako vyuzijem v hre bunnyhop?
V hre si vsimneme, ze ked skocime rovno dopadneme na to iste miesto ako ked skocime oblukom.Z toho vyplyva ze oblukom sa musime urcite pohybovat rychlejsie. Pri jednom skoku je to jedno ved dopadneme na to iste miesto,avsak ak urobime vzapati dalsi skok, mame vacsiu pociatocnu rychlost a doskocime dalej. Treba sa vsak odrazit zo zeme co najskor pretoze zem nas zabrzdi.Ak takychto oblukov spravime viac zasebou dosiahneme celkom slusnu rychlost.

Co potrebujeme na bunnyhop?
Kedze asi nie sme schopny odrazit sa presne v okamihu dopadu na zem, pomoze tento bind:
bind mwheeldown +jump
teraz ked rychlo scrollneme na mysi smerom dole, urobime asi 5 vyskokov po sebe, tak mozeme vyskocit
presne v okamihu dopadu, problemom je snad len velmi lacna mys ktora takuto rychlost nezvlada.
Winkgl & hf...
 
nejsempanna
ano, koukám že je to prostě sprostě jen okopírované. to je mi líto, myslel jsem žes to sám napsal. proto jsem smazal tvůj článek.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
GATTO
nikto ma o to neprosil ja to davam preto aby to vedeli aj druhy nielen niektory...sproste okopiroval???to ti tak vadi ze je to kopcene ...ja som to dal narokom aby sa to dalej sirilo..ludia vy ste vazne niektory na hlavu sorry...a nikto ta neprosil aby si to niekde daval ty si to robil dobrovolne mne to bolo jedno panno...
Upravil/a GATTO dne 01.08.2009
 
nejsempanna
tohle není návod na bunny Skipe, tohle je jen vysvětlení bunnyho.

ale kopírování je všude zakázáno, pokud to tam mají napsané, proto se mi to nelíbí. kdyby někdo kopíroval z našich stránek, taky by se mi to nelíbilo.

proto se v takových případech má uvádět zdroj, ale tady je zákaz reklamy, takže by totu nemělo být.
Upravil/a nejsempanna dne 02.08.2009
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3