Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Skiny
Draenei
prepacte ze otravujem ale potreboval by som PRESNY navod ako dat skiny do cs source. cez google mi vyhadzuje stale len na cs 1.6 a to mi je nanic. takze ak by niekto vedel o nejakom navode tak nech da vediet. vopred dakujem
≈ۣۜDraenei
 
n0s0und
Draenei napsal:
prepacte ze otravujem ale potreboval by som PRESNY navod ako dat skiny do cs source. cez google mi vyhadzuje stale len na cs 1.6 a to mi je nanic. takze ak by niekto vedel o nejakom navode tak nech da vediet. vopred dakujem


skiny jsou na nic..ale je to lehky, logicky..vetsinou je u toho navod nebo je na strance kde to stahujes

a jestli ne tak vyhledej ty soubory normalne pres hledat v kompu, udelej si jich zalohu a pak nahrad ty puvodni..nic tezkyho
 
misfits
davaju sa len do models a do material sound a a etse nekdam nevem de ale do steamu asi nejdu
Miﮐfitﮐ
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
[img]http://img245.imageshack.us/img245/5716/userbar795583.gif[/img] is not a valid Image.
 
Draenei
no do models som uz pozeral ale tam su take subory ktore v tom stiahnutom nemam
≈ۣۜDraenei
 
n0s0und
pozeraj stahuj skiny len z fpsbanana a tam vetsinou su ty soubory takto cstrike/materials/models/weapons/knife_t takto som mal knife ked som vkladal skin tribal knife. vyzkusaj si ruzne navody urcite jich je vela..
 
Draenei
ok dakujem skusim a pre istotu si to zalohujemWink
≈ۣۜDraenei
 
nejsempanna
a jak bylo spáno, a jak je zde již na foru řešeno (stačí hledat), tak u dobrých skinů je VŽDY help.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Draenei
nj ale pri tomto nebolSmile ale uz som to nejak vyriesil a ide to. len to vobec nebolo umiestnene tam kde malo a nemalo ani nijaky navod. ale podarilo sa
≈ۣۜDraenei
 
nejsempanna
některé skiny jakožto zásah do hry považuje VAC za cheat a rozdává permanentní bany. nejde udělit unban, protože my těžko zjistíme, zda to byl zvýhodňjící skin či nikoliv
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Draenei
no ja som si len stiahol python_deagle skin takze neviem ako by ma to zvyhodnilo v hreSmile jedine ze by sledovali ako sa leskne a nehrali byGrin
≈ۣۜDraenei
 
WanISh3k
btw:jestli hrajes nejakou ligu tag to tam ani nedavej.protoze na zapasy musis mit originalni skiny postav i zbrani.nebo alespon to tak vsude bylo.
 
Draenei
to sa nemusim bat. ja hram len rekreacne. vacsinu casu travim na WoWGrin
≈ۣۜDraenei
 
Koblizek
ja skiny nepouzivam jen jednou sem si jeden dal a to byl skin ruky jinak nic, skiny sou totiz zbytecne Cool
 
Draenei
ja som si stiahol deagle gold taky pekny gravírovaný ale nechce ma pustit na servery skillersSad hlasi chybu server is enforcing consistency for this file: scripts/game_sounds_manifest.txt. uz som skusal prepisat pôvodnym ale tsale mi to vyhodiSad asi odstranim ten skin
≈ۣۜDraenei
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3