Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Vyber cheathunterov.
tb21
Ahojte, tento dotaz smeruje hlavne k tebe nejsempanna Smile ... v poslednej dobe nam po serveroch beha dost vela cheaterov, ktory iba zneprijemnuju hru ostatnym....sucasny admini su v pohode, ale jedna mensia chybicka je ta, ze niektory choda hrat na server malo....ked je cheater na servery, tak je takmer nemozne zohnat admina ktory by na server prisiel hned a zabanoval hraca....

navrhujem preto aby sa vybrali 3-4 cheathuntry/popripade admini, z hracov , ktory na server chodia casto. Mozno to znie tak ze by som chcel byt na takejto pozicii, ale ver mi ze to bude lepsie pre vsetkych. Osobne chodim na server casto a odporucam aj tychto hracov, ktory tam su taktiez casto...

KrtekJOY
tb!
PIXIE SPOONER

bol som admin na 3 serveroch, takze nebude problem zaucit ostatnych Smile

Dakujem za pochopenie.
 
crazy69
ahoj Tb, zkus upřisnit, o který server se jedná.
A stačí napsat někomu z adminu a dojde a pokud ne, tak napiš kdo tě odmítl nebo nedošel vůbec
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Oproman
Admini nejsou k sehnani je BLBOST! Mas moje ICQ?jsem na nem online vic jak 10h denne kdykoliv napises dorazim na server a cheatera zabanuji!Tak priste zkus pouzit ICQ a napis treba me
www.skillers.cz/download/user_baner/oproman.png


Člen Skillers.cz týmu
 
tb21
prepacte ak som sa vyjadril nepresne...nejde vobec o to ze by som bol nespokojny s adminmi....ide skor o to, ze by ich mohlo byt viac takych , ktory hravaju castejsie a tym padom by sa to nemuselo riesit cez icq atd....

btw. opro tvoje icq nemam.
 
Oproman
no TB mam ho na webu.Oprvdu nemam cas hrat furta vsude takze to ICQ je jedinna cesta 270516515 moje ICq .)
www.skillers.cz/download/user_baner/oproman.png


Člen Skillers.cz týmu
 
crazy69
tb21 něco pro tebe zkus tohle a možná se nebudeš ptát dále http://www.skille...eadmore=11
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3