Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
co se vám stalo na servru??
Woody
tak dneska si taK hraju na servru a hraju za T vyrážime a zabijou nam u plantoviště A hráče který nesl bombu tak já pro ní běžím a říkam ostatním hráčum že du plantovat že už jdu z bombou a najednou z pozarohu vyskočí Teták a strelím mě a zabije pak se ho ptám proč si to udělal??a on na to sry myslel jsem si že jsi CT z tohoto nemůžu tak i vy pište co se vam zabavného stalo na servruGrin!cawe
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
 
N00b_Jack
mno nevim esli je to zrovna vtipny, ale pokazdy me pobavi kdyz si na me nejakej z prominutim mladoch otevre "hubu" ve voicechatu kdyz se mu zda ze ho blokuju, pritom treba blokuje on me...vsichni si myslej jaci nejsou pani, pritom jsou a deset let mladsi jak ja. vzdycky se tomu ale smeju kdyz se ozve mladinkej chlas "ty ****u, proc me blokujes" ... njn..ale na free serveru se asi nikdy nedockame trosku te hracske slusnosti...vsichni jsou tam machri kteri vsechno umi a vsechno vi...pritom kdybyste je potkali v normalnim zivote tak stahnou ocas a hledaj maminku.
JESTE VETSI LAMA NEZ JSME DOUFALI Grin
současny nick ve hre:Sc@rface
 
Draenei
mna asi najviac pobavilo/vystrasilo ked som mal volume na max a pocuval som kroky T kde su. zrazu nejake decko skriklo do mikraku dobre ze som si nerozbil mys a neohlucholGrin a mam aj nieco od mojho spoluziaka ktory hra CS 1.6:: prave hrali de_inferno prva knife round a ostal jeden CT a jeden T. CT zacal utekat pred T a zrazu z nicoho nic sa zastavil na banane. ked sa ho spoluziak pytal spolu s ostatnymi ze preco zastavil tak im povedal "Sorry chlapci uz som navladal dalej utekat." to je podla mna riadna haluzGrin
≈ۣۜDraenei
 
dreamer329wd
Woody napsal:
tak dneska si taK hraju na servru a hraju za T vyrážime a zabijou nam u plantoviště A hráče který nesl bombu tak já pro ní běžím a říkam ostatním hráčum že du plantovat že už jdu z bombou a najednou z pozarohu vyskočí Teták a strelím mě a zabije pak se ho ptám proč si to udělal??a on na to sry myslel jsem si že jsi CT z tohoto nemůžu tak i vy pište co se vam zabavného stalo na servruGrin!cawe


jn ,jeden myslel a druhy se ....
chce to trochu prostorove orientace ,čist hru .
ĐrعムmعЯ|PrOud Like a gOd
 
dreamer329wd
N00b_Jack napsal:
mno nevim esli je to zrovna vtipny, ale pokazdy me pobavi kdyz si na me nejakej z prominutim mladoch otevre "hubu" ve voicechatu kdyz se mu zda ze ho blokuju, pritom treba blokuje on me...vsichni si myslej jaci nejsou pani, pritom jsou a deset let mladsi jak ja. vzdycky se tomu ale smeju kdyz se ozve mladinkej chlas "ty ****u, proc me blokujes" ... njn..ale na free serveru se asi nikdy nedockame trosku te hracske slusnosti...vsichni jsou tam machri kteri vsechno umi a vsechno vi...pritom kdybyste je potkali v normalnim zivote tak stahnou ocas a hledaj maminku.



tohle je věc ,ktera se ze vsech servru po celem světě nikdy nevytrati ,protože tohle všechno je v lidech ... a bohužel je to čim dal horši .
ĐrعムmعЯ|PrOud Like a gOd
 
Santa
Mě se třeba někdo ptal na pravidla serveru, odkázal jsem ho na web a on řekl že nemá net... Nechápu jak vedle mě teda stál a střílelGrin
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Lord Owen
Tjn Santo tohle se mi už taky jednou stalo, prostě sou líný číšt...


 
Santa
Jo to jsou ale chápeš že nemá net, nemůže se podívat na web ale hraje online hru? Některé lidi vážně nechápu. Jednou se někdo ptal čím se plantuje, a druhej řekl že musí držet K a on běžel s bombou a držel ka na plantu a divil se že to nic nedělá. Jednou někdo vsázel stylem: bet t všechny moje peníze... to mě taky dostalo. Nebo když chtěli zmenšit crosshair, poradili mu aby napsal do chatu: Prosím o menší crosshair.. Za chvíli se to objevilo v chatu...
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
strejda krepa
Santo: ty mě dostáváš Grin ted instaluju steama a upe se tu trhám smíchy Grin Grin
ADMIN SERVERU PUBLIC

We live for nothing, but we die for something....!
 
dreamer329wd
santo ,to je neznalost ,ktera neomlouva ,ikdyz muze byt tolerovana ...
jindy nezbyva nez se tomu zasmat Wink
ĐrعムmعЯ|PrOud Like a gOd
 
Cruel Woman
Jn tak to mě se stalo historek třeba defuse rybiček na mapě De_inferno na plantu A, ale tato historka tu jistě někde je sepsaná od NEJSEMPANNA. Mno anebo jsem jednou začla nadávat do voice chatu, že si zbytečně opotřebovávám prstíky tím, že zadávám hlášku ,,need back up" a místo toho jsem řekla need make up a od té doby mi to zůstalo, myslím, že tam zrovna hrál panna a takový hráči a opět se mi nesmyslně smáli co jsem to zas řekla za hloupost Grin
Upravil/a Cruel Woman dne 18.08.2009
www.skillers.cz/download/user_baner/cruela.png
Admin Public 1
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3