Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Ach jo....
lojza_sro
Koukam ze cenzura zase zapracovala ... mazete to co nechcete videt ?? alespon mi odpovezte diky.. LojzaAngry
 
BblackK
A koho to ajima e sem davas fotky admina?Sad
 
D@rkness
Nechapu čeho chceš dosahnout tim že sem pověsiš fotky, ktery když bude nekdo chtit tak si je stahne na netu sam. Navic to muzeme chapat jako utok na pannu a to ti proste neprojde! Takže aby bylo jasne, to bylo naposledy co tu neco takoveho bylo.
 
lojza_sro
ja to sem hodil jenom pro zajimavost ne .. prej utok na pannu .. pche proc bych to delal ?? nechapu vas ...
 
D@rkness
Nemyslíš že kdyby panna chtel tak by to sem navěsil sám??!! A proč by jsi to dělal?! To je jednoduchy a mi to víme.
www.skillers.cz/download/user_baner/darkness.png
 
crazy69
tak sem dej svoje fotky pro zajímavost...
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Oproman
Lojzo Lojzo my víme proč si jsem dal ty fotky..ted jsem dej svoje ne?kdyz si tak chytrej
www.skillers.cz/download/user_baner/oproman.png


Člen Skillers.cz týmu
 
D@rkness
Dej sem svoji fotku ty krasavce! Jo a nikdo netvrdi ze to byl panna.Kdo chce tak at si ho najde na webu a neobtezuje tady svym spamem!!!!!
www.skillers.cz/download/user_baner/darkness.png
 
Scorpion
jaka fotka ja zadnou nevidimShock
$¢orקioи
Grin Cool
www.skillers.cz/download/banner_460x60.gif
 
Scorpion
ja chcu fotku pannyGrin
$¢orקioи
Grin Cool
www.skillers.cz/download/banner_460x60.gif
 
Oproman
Panna je mimo nemohl cenzurovat.golfino a koho zajima ze mas uspesnou karieru zrekonstruval sis byt sam? taky nerikam ze jsem pribil policku nad postel..a to je mi teprve 15.
www.skillers.cz/download/user_baner/oproman.png


Člen Skillers.cz týmu
 
Lucisek
Golfino to je sice krásné čeho jsi všeho dosáhnul, ale myslím si, že polovině lidí je to asi fuk co jsi dokázal. A víš jak... samochvála smrdí. A ted mi řekni jak jsi na to přišel, že ji cenzuroval panna? Není tu jediný kdo na to má pravomoce.

Jsem eis eis pingue
 
Lucisek
proč by se měl stydět za svůj život? Jen kvůli tomu, že nechce, aby někdo cizí vytahoval sem jeho osobní věci? Prosím tě to neznamená, že se za něj stydí. Věřím, že každý má něco čím by se pochlubil.
Jsem eis eis pingue
 
nejsempanna
panna nic necenzuroval, panna nebyl do ted na netu, to zaprvé, za druhé svoboda projevu je, ale se zveřejnováním cizích fotek bez svolením dané osoby se obracej jinam, fotky jsem naštěstí zde neviděl, takže nemohu posoudit zda jsem to byl já.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
crazy69
jo a golfino, panna se nestydím určitě+ za svůj život, ale kdo je tady od počátku tak ví jak se věci měli, když někdo něco věděl ze soukromí někoho...takové informace ví jen určití lidé ani já nevím moc o panně a když budu chtít tak se ho zeptám,ale ne tady tady jako nějakej malej harant a vyvěšovat jeho osobní věci nebo údaje...celkem osobní věci a to že někdo píše že udělal tamto či ono je jen pro mě vychloubání a nic více "namyšlenost" Smile pak si z toho udělám obrázek o člověku který to napsal
Upravil/a crazy69 dne 27.01.2009
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
dyna
Mozna budu opakovat to co uz tu bylo receno,ale nekdy je opravdu lepsi nic o sobe nezverejnovat. Ja osobne jsem pannovi za par veci vdecna. Mozna by bylo lepsi se zamyslet nad tim co vsechno pro nas hrace i navstevniky webu dela a udelal. Uznejte sami, ze vsechno funguje. Samozrejme tet to tahnou i jini, ale i kdyby vsem bylo 10, 15, nebo 17, tak je to uplne jedno. Nejde o vek, ani o to kdo jak vypada, ale melo by jit o to, jak vsechno funguje. Myslim ze nikdo z nas nestoji o to aby se mu nekdo hrabal v soukromi. At uz jde o fotky, nebo cokoliv jineho, ale kdyz neco najdu, tak se podivam, zavru to a tim pro me cela vec konci. Kdyz budu chtit aby se o me neco vedelo, tak to zverejnim sama. Kdyz to neudelam, tak asi nechci aby se to vedelo. Dal uz si to preberte, tak jak sami chcete. Ja se ozvat musela.
skype - Hanavoj1
Někteří se dokáží změnit rychleji než počasí na horách.
 
crazy69
souhlas dyno
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3