Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Ban kôli skillu?
miqra
takze dnes okolo 21:00 (25.1.2009) ma na serveri vyvotovali na ban... pravdepodobny dôvod:
- zo zaciatk usom to hral z nudy tj. P90 do ruky a rush hlava nehlava cim som skore mal 1kill a 10 deaths...
- potom chlapik ( ktori zacal ako prvy votovat - sELc´s Steam ) nam napisal ( teamu co hral za CT ) nieco take ako ze nevieme to hrat atd...
- na to som sa odpojil a hned pripojil aby som mal vyrovnane skore, dal som si sluchatka a uz to bolo... uz ked som mal 7kills a 0 deaths zacal votovat ( sELc´s Steam ), snazil som sa ho oslovit preco ale neodpisoval, asi niekde pri 14kills a 0 deaths ma vyvotovali a mam ban...
- kazdy vie ze ak sa walkuje a ma clovek sluchatka a druhy bezia tak ich pocut!!! na co som sa ja vedel patricne pripravit...
- teda bolo mi krivdene, pravda je ze fakt mi to slo az som bol sam prekvapeny, môzu niektori co to hrali ako T tu napisat ze jedneho som dal na slepo s HE ale ked clovek v inferne na bomb side A caka a kempi pri bombe 30 sec tak asi sa dôvtipi ze dotycny T caka kym ja urobim chybu a vydem z ukrytu, no nahoda bola ze som provizorne hodil HE a bum, dalsi kill...
- samozrejme cheaty nepouzivam, maximalne tak velmi davno na Quake II Smile

takze tymto chcem poprosit adminov aby zvazili ci voteban je fer vec ak som ziadne pravidlo neporusil a predsa som ho dostal... myslim si ze na bany su tu admini a nie nastevnici serverov, ktory ako teraz pisem, nevedia odhadnut ze ci dotycny ma cheat alebo nie... kick by som bral ale ban je nefer vazne... Sad

dakujem za odpoved a pripadne poriesenie z mojho pohladu VELKEJ KRIVDY voci mne

EDIT: nick som mal FIRE IT UP!!!
Upravil/a miqra dne 25.01.2009
 
crazy69
ukaž se na jinej server když to nejde na daném servru a ukaž že ho máš nepráve...a myslím že to není pernament jen na jistou dobu
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
miqra
ban bol asi len na hodinku, mam rad ten server (aj ked laguje cez den) preto nanho chodim
 
Oproman
voteban je jen na hodinku nebo tak nejak nj tak vis jak proste skill hraci to maji tezke.
www.skillers.cz/download/user_baner/oproman.png


Člen Skillers.cz týmu
 
mishec
opra este nevybanovalI? Smile
ja som par krat dostal voteban Smile raz to riesil aj crazy Smile
 
Oproman
mishec mishec :-D ja uz mam takovejch banu :-D ale na skillers.cz servrech se me to jeste nepovedlo to mas pravdu Smile
www.skillers.cz/download/user_baner/oproman.png


Člen Skillers.cz týmu
 
makojed
Hehe, vy to mate v pohode, vam se dari porad skillovat. Ale co ja? To teprve budete vyplaseny, kdyz se mi nejakym zahadnym zpusobem podari naskilovat. Ja uz z principu nemuzu mit K/D vetsi jak 7. To si hned kazdej bude myslet, ze jsem objevil cheaty :) To je hold osud makojeda. I kdyz ma navic, musi se brzdit. A to moc hodne brzdit :)
 
nejsempanna
miqra? na kterém serveru to bylo?
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3