Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
SURF
Beowulf
mne by sa velmi pacilo ze skillers.cz by malo aspon 1 surf server lebo surfi su NAJ.
Shock
 
shark
jj souhlasim surfy jsou best Grin.moc me to bavi
_SharK^
GooĐ NighT
 
dyna
Surf už tu byl.
skype - Hanavoj1
Někteří se dokáží změnit rychleji než počasí na horách.
 
Maxiking
no a jak to dopadlo no... to chce aby to nebylo ziskane ale udelane primo pannou, aby to melo vubec uroven Wink
 
shark
tak aspon by se to moihlo pridat na ten FUN server..jn tak to jsem tady jeste nehrál kdyz tu byl Sad
_SharK^
GooĐ NighT
 
nejsempanna
sharku doporučuji zklrátzit podpis v profilu, silně znepřehlednuješ forum. Surf server byl, a byl to propadák, kvli vedení toho serveru, navíc když jsem ho zrušili, nebyl žádný ohlas at ho založíme znova. Takže měl málo příznivců. Fun server asi taky nebude. Protože si každý stěžuje na nedostatek adminů, a vy chcete další servery? nechápu jak to mám jako uhlídat.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Steve DnB or Die
Také jsem zásadně proti serveru Surf a takovýchto dalších, podobných serverů. Je to otázka chvilkového zájmu hráčů, nehledě na to, že to vyžaduje další adminy. Už nyní jsou stížnosti na adminy, sice jsou někdy zcela nesmyslné a neoprávněné ale budiž.
ADMINISTRÁTOR AIM+FY

ކeve ÐnBørDi℮
 
shark
ja nerikal aby byl ale ze to neni spatny...taky je zde moc serveru a malo adminu snizil bych pocet serveru a zvisit pocet admina...ok panno uciním tak
_SharK^
GooĐ NighT
 
Beowulf
nejsempanna napsal:
sharku doporučuji zklrátzit podpis v profilu, silně znepřehlednuješ forum. Surf server byl, a byl to propadák, kvli vedení toho serveru, navíc když jsem ho zrušili, nebyl žádný ohlas at ho založíme znova. Takže měl málo příznivců. Fun server asi taky nebude. Protože si každý stěžuje na nedostatek adminů, a vy chcete další servery? nechápu jak to mám jako uhlídat.


OK ako cete ale ja si myslim ze keby bol surf server bolo by to cool lebo SURF hravam najcastejsie a ako som si vsimol na surf serveroch je vzdy plno ale ako myslite....este neco ked ne SURF tak by mohol byt Dead run server co vy nato?
Shock
 
nejsempanna
Fun server asi taky nebude. Protože si každý stěžuje na nedostatek adminů, a vy chcete další servery? nechápu jak to mám jako uhlídat.

tak ti to napíšu znova:
Dead run server TAKY nebude. Protože si každý stěžuje na nedostatek adminů, a vy chcete další servery? nechápu jak to mám jako uhlídat.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Beowulf
oK
Shock
 
Maxiking
tak proc je tu vlastne ta anketa?
 
nejsempanna
je někde psáno že je anketa závazná? zavazuje nás ta anketa k něčemu? nebo zakazuješ aby jsem zkoumali názor hráčů? Protože díky názorům se jim můžeme přizpůsobovat a plánovat dopředu a plnit požadavky hráčů. Ale nyní se pracuje na něčem opravdu zásadnější než je fun server.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Maxiking
ne sak v pohode Smile
 
Steve DnB or Die
Tak huhulaku a mas to...Grin
ADMINISTRÁTOR AIM+FY

ކeve ÐnBørDi℮
 
Maxiking
blee Pfft
 
THE_WILLY
Nenávidím surf a to závažnějšího je co?Překvapení?Liga?Ale určitě ne další server co.
Jedině Willy má super killy
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3