Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
de_dust2
THE_WILLY
Asi mluvím za hodně hráčů,kteří chtějí to samé.Zrušit de_dust2 na PUBLIC serveru.Mám toho dost,vždyť máte server speciálně pro de_dust2.Už je otravná hraje se pořád dokola,vždy když se podívám do favorite tak vidímPfftUBLIC-DD2,MASS-DD2,GUN GAME-DD2
Jedině Willy má super killy
 
nejsempanna
možná mluvíš za hodně hráčů, ale ne za většinu. Když je ta mapa nejoblíbenější, nejen pro svou přehlednost, jednoduchost a vyváženost, tak je ta mapa nejčastěji volená, protože ji hráči chtějí. Když je server prázdný, tato mapa naláká hráče. Když je votemap, tak 9 z 10 hráčů volí D2, pokud je to možné. Takže rušit se nebude, protože je hodně oblíbená. To je mé poslední a rozhodující slovo, které mluví za VĚTŠINU hráčů Smile
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Woody
tak tak panno newim taky proč by se de_dust2 měla rušit když je jedna z nejoblíbenějších map a pochybuju že jak píšeš že mluvíš za hodně hráčů.Já si osobně myslím že de_dust2 v CSS nesmí chybět.A když píšeš že se hraje na Publicu pořád dokola tak to asi pro to že ji hráči mají rádi a že ji volí.Podle mě jak si napsal že nech se zruší de_dust2 tak je úplná ****ostSad.cawe
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
 
shark
souhlas,j DD2 je dobrá,ale serveru by neuskodilo přidání nejakých nových map..
_SharK^
GooĐ NighT
 
THE_WILLY
ne ale de o to aby jsme si zahráli i jiný mapy nejen furt tu samou

Jedině Willy má super killy
 
nejsempanna
na massivu: 37% herního času je de_dust2
to znamená že cca průměrně se z 24hodinového dne hraje nějakých 9h dust2. jenže ona je to mapa nastavená jako základní, tkaže když se restartuje srvr, tak se zapne Dust2.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Derek
Myslím že Panna má pravdu ,sice mi někdy leze dd2 až tam ale stejně si ji rád votnu když se votuje mapa Wink
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
Není důležité zůčastnit se,ale vyhrát!
Play hard -> Go PRO!!
 
Derek
JJ je to pravda,hrál jsem tam taky,ale myslim si ze tento topic na to neni Wink
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
Není důležité zůčastnit se,ale vyhrát!
Play hard -> Go PRO!!
 
stixGAMERslayer
zrušenie dust 2 na Publicu 1 by bolo zlým krokom podľa mňa...Wink
Nikdy sa neuspokojím s ničím čo mám.Je to dobrá vlastnosť v tom zmysle že stále chcem dokázať viac a viac ale často krát sa to obráti proti mneGrin
 
N00b_Jack
a co treba nastavit na publicu aby se mohl extend navotovat treba max 4x a pak se uz by nebyl v nabidce? hraci by si zahrali treba hodku DE_Dust a pak by museli chte nechte navotovat nakou jinou mapu. Nevim esli to jde..nemam v tom zadny zkusenosti..je to jen "vystrel do tmy" :-)
JESTE VETSI LAMA NEZ JSME DOUFALI Grin
současny nick ve hre:Sc@rface
 
nejsempanna
však to tak je nastavený Smile
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Sten
čauko měl bych prozbu hráči na Dust 2 se stěžují na neomezený počet AWP. Tak jestli by s tim šlo něco udělat a nechat třeba hlasování kolik AWP na Team já osobně kdyby už k tomuto došlo tak bych dal dvě AWP na team . Díky za pozornost
 
nejsempanna
golfino:
crazy69
12.07.2009
Dnes budou postupně během dne restartovány všechny servery, díky za pochopení

Co na tom nechápeš?

sten
jak ti sdělil skip, o tomhle už debata byla. Prostě awp je také zbraň a ať si ji kupuje kdo na ni má a umí s ní. Mě by třeba vadilo, že si jdu zahrát 3x/měsíc a chci si koupit awp, ale nějaká lamka si ho koupila přede mnou.
a jak říkáš, hráči si stěžují? proč tobě? Grin nechápu, tady jsi za poslední půl rok maximálně druhý kdo si stěžuje.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
nejsempanna
golfino napsal:
nejsempanna napsal:
Co na tom nechápeš?


ŽE SE TO DĚJE DÉLE A NE JEN DNES!


no de_dust2 je nastavený jako základní mapa. na tu se nejlépe lákají lidé. když spadne server tak se zpane znova tato. stejně jako po automatickém restartu či jinak koliv. má to tak každý. lepší než prázdné servery hrát dusta2.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Fresh
asi tak slayere mluvis za mne Grin
 
nejsempanna
tohle téma je o dust2. takže diskusi zamknu. ale ještě odpovím.

server steam je zcela nový, a ještě nebyl čas mu udělat reklamu. a tys ho viděl jen prázdný? tak jsi slepý, nebo líný se podívat do statistik serveru.
pokud hold nemáte steam, tak vám to stejně může být jedno Smile server není určen vám.
navíc je určen k testům, aby si rejpalové jako jsi ty golfe nestěžovali, že jim stále restartujeme server. další věcné dotazy směřujte do věcného nového topicu s názvem který vystihne téma Smile
rád vám zodpovím dotazy, když budou k něčemu.
a pokud chcete pomoci, a ne jen rejpat, můžete, nikdo vám nebrání, je zde spousta reklamních banerů, nebo když vám vadí prázdný steam server, pořídit si originálky, podpořit tím valve a hrát na něm, a přilákat hráče. nebo nevím, jak jinak vám mám pomoci.

UZAMYKÁM DISKUSI
důvod: mihnutí mimo téma topicu
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3