Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Campování :(
Tomi
Zdravím, nepřemýšlel někdo o tom, dát na servery public 1, mass pub a dust 2 camp meter? Některé kempování různých hráčů totiž nezná mezí. Sad Nebo nějak zabezpečit, aby se nekempilo na spawnu. Jinak tohle je jen návrh... Wink
 
nejsempanna
camp meter totálně zkazí celou hru. counter strike není jen o bezhlavém rushi. camp ej také styl hry. hloupé odpčítávání vteřin, když T pouze počítá kolik jde CT na D2 na B. je hloupost. také když je poslední hráč proti 5 a schová se aby měl šanci, je také hloupé aby blikal. ne, jsem zásadně proti. více o mé teorii kempování najdeš v článcích na tomto webu.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Maxiking
presne tak, totalni ****ost
 
Lord Vader
jj, ale je pravda že se občas někteří ze spawnu nehnou celou dobu kolo od kola, ale tak o to se postaráme my jako admini, no pokud jsme teda zrovna na serveru...
Temná strana síly!
Administrátor Pub1
 
vojtisek
omg camp meter ty si ** Grin.Jsem naprosto proti Wink...vždit např na té dd2 jak víše zmínil nejsempanna i já campuju např. na longu..když ct jsou *** a rushují Smile Kdo by si tam nepockal žeSmile
 
THE_WILLY
zásadně proti, je to jak zmínil nejsempanna strategie, ct kempí na plantech a cs mapách kempí u hostagů t
Smile
Jedině Willy má super killy
 
stixGAMERslayer
stačí ak je tam ADMIN...ten to vie vyriešiť...napomenutie ak a potom podnihnúť ďalšie kroky...ak je samozrejme ten camp neoprávnený v niektorých situáciách alebo ak hráč čaká na spawne s AWPSmile
Nikdy sa neuspokojím s ničím čo mám.Je to dobrá vlastnosť v tom zmysle že stále chcem dokázať viac a viac ale často krát sa to obráti proti mneGrin
 
Destro01
a já se ptám proč by hráč na spawnu s AWP nečekal?? jasně pokud je to poslední hráč za tým tak je to ****ost, ale nechápu linč ke kterýmu často dochází na italy kdy T bezhlavě rushujou a pak nadávaj na kempy když si někdo na ně na CT spawnu počká .... máálo hráču si tohle uvědomuje, pak dochází k anticamp nápadům
 
nejsempanna
přesně proto je zde tento článek. je to pomůcka pro všechny hráče.
http://www.skille...ticle_id=6
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Lord Vader
jj Wink
Temná strana síly!
Administrátor Pub1
 
stixGAMERslayer
sú to hráči ktorí si nevedia uvedomiť výhodu postavenia podľa mapy...a sú to hráči ktorí to nevedia hrať alebo to hrajú na nízkej úrovni...netreba si to všímaťSmile
Nikdy sa neuspokojím s ničím čo mám.Je to dobrá vlastnosť v tom zmysle že stále chcem dokázať viac a viac ale často krát sa to obráti proti mneGrin
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3