Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Bhop server
LoOoFaS
Urcite by nektere hrace co umy nebo skousi Bhop(BunnyHop)potesil aj server na skillers.cz Chtel bych se tedy zeptat jestly by se do budoucna treba neudelal.Dekuju za vyjadreni
 
vojtisek
a to bude server jako co..prázdej plácek kde budo uskakát BH? nebo jak..mužeš pls objasnit Wink

 
nejsempanna
též si to neumím představit to zaparvé. apocyhbuji, že bny se nám mohl vyplatit. bhop si můžeš zkoušet večer na prázdných serverech.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
LoOoFaS
To ej hezke Ale Pluka serveru Bhop jsou jenom pro steamaky.A ja bohuzel ejste steam nemamFrown..A hraci by se proto urcite nasly
 
Woody
čawe hele looofe ja si myslim kdyby na ten server někdo prišel byl by tam 10 min a pak by odešel protože by ho to přestalo bavit.Já si osobně myslím že je to zbytečné.
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
 
LoOoFaS
Jj rikam ej to jen navrh nebo spis napad..
 
Oproman
No hele Bhop server spočívá v tom že tam máš Bhop mapy ( mapa kterou musíš přeskákat a tím si ji vyhrál´)..Tuto mapu jsem parkrát hrál a šlo mi to..pár map jsem přeskákal celé jenže jsem tam byl s kámošem který BH vůbec neuměl a tak se po 5 minutách zkoušení Bhopu odpojil..myslím že pro hráče co chodí na skillers servery by tento server neměl využití.
www.skillers.cz/download/user_baner/oproman.png


Člen Skillers.cz týmu
 
Maxiking
bhop se stejne teoreticky muzes ucit na tech mapach, ale proti botum bez botu Grin
nebo na normalnim serveru pri hre... proste to chce i trpelivost se ho naucit mno
me taky nejak extra moc nejde ale obcas se mi povede ale chce to proste zkouset Smile
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3