Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Awp
tesado
Dobry den, ma jeden svuj nazor popripade navrch a to jestli by by tym adminu nemohl uvazovat o tom aby nastavli ze kazdy tym si muze koupit pri hre max. 2 AWP do tymu a to z toho duvodu ze kdyz si vice jak polovina hracu koupi AWP tak mapa se mneni z DE poporipade CS na mapu typu AIM a to si myslim ze neni zastak skvela zmnena. Byl bych rad kdyby se ktomu vyjadrili i jini hraci a popripade navrhly nake reseni. Jinak tato vec by se mozna musela tykat i zbrani D3/AU-1 a KRIEG 550 COMMANDO. Jestli tady nekdo vznesl podobny navrch tak se omlouvam ale cetl sem jen Predmnety u temat a nikde sem nic takoveho nenasel.
 
Suissraper
myslim ze to je sqvelej napad a vyhneme se tim aji kempeni teroristu v mape D2 jak maj vseci awp a hlidaj si spawn
 
D@rkness
Ano toto tema tu jiz bylo. Je nam lito,ale slo by o diskriminaci hracu. Vznikaly by umyslne TK,dohady a urazky. Proto mame serveru tolik aby si kazdy hrac mohl vybrat svuj server
www.skillers.cz/download/user_baner/darkness.png
 
baworian
neco podobnyho jsem uz nekde videl, docela se to osvedcilo.. mozna treba udelat nejakou mensi anketu na toto tema
 
Suissraper
no ja mozna to je tak jak psal darnes ale me by to vyhovovalo ale kazde plus ma i sve minus tak ze nevim ale ja jako hrac bych tohle uvital s radosti Smile
 
tesado
Hlasovani by nebylo spatne, a take souhlasim ze je tu hodne lidi kteri by mneli stim problemy, nechci byt rejpavej ale nekteri lide si bez AWP nedokazou predstavit ani jednu hru :-D
 
BongoMaster
Podle me neni o cem hlasovat pak by se mohli omezovat zbrane jako m4 aby kazdy tym nebyl silny a nakonec zbyde knife Grin je to kravina nechal bych awp do tymu kolik kdo chce!!!!!!!
BAF!!!!!
 
Suissraper
ja pudu klidne s knifem Grin
 
baworian
Svym zpusobem je to fuk, at si vsichni vemou awp.. par klicek a je to doma..
 
Suissraper
par klicek a ses dead Grin Pfft
 
baworian
ne kazdy je takovy skiller jako ty amigo Smile
 
Suissraper
ne kazdej skace jako t amigo :-)Wink
 
crazy69
AWP je zbraň jako každá jiná, pokud ji hráč chce a má na to peníze tak si ji koupí a opět to co jsem někde už tady psal když jsem na PUBu tak vesměs omezuji AWP na 2 a poslouchám reakce, "proč si nemůžu koupit AWP, to je trapne, ja chci AWP, to je moje AWP...atd" ja si koupim jinou zbraň a pokud chci AWP tak si koupim třeba autolamu nebo scouta.
Upravil/a crazy69 dne 02.06.2009
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Scorpion
jsou to lamy na co maji asi awp server
$¢orקioи
Grin Cool
www.skillers.cz/download/banner_460x60.gif
 
Suissraper
kazdej hraje s tim co mu vice sedi :-)
 
Steve DnB or Die
gg
ADMINISTRÁTOR AIM+FY

ކeve ÐnBørDi℮
 
OnyX
menší redukce by neuškodila..občas to vypadá na massu takhle:
[img]http://megaupload.cz/images/de_dust20007.jpg[/img] is not a valid Image.
Upravil/a OnyX dne 02.06.2009
 
crazy69
nejake rodinné foto Smile
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Scorpion
lol XDDDDDD
$¢orקioи
Grin Cool
www.skillers.cz/download/banner_460x60.gif
 
dyna
Hold i s tímhle se člověk musí smířitSmile AWP ke hře patří a omezením se nic nevyřeší, právě naopak. Aspoň co já vím z jinejch serverů. Omezením zbytečně vznikají TK urážení a napadání.......ty máš a já ne a podobně Wink
skype - Hanavoj1
Někteří se dokáží změnit rychleji než počasí na horách.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3