Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Vydávanie sa za hráčov
stixGAMERslayer
Vyskytol sa nový problém ktorí je dosť nepríjemný pre hráčov.Niekto keď nehráte sa vydáva za Váš nick.Je dosť pravdepodobné že je to ten FC Barcelona.Ale nemusí to byť len on.Takúto sťažnosť mal už CR7. alebo Extreme Urna alebo aj ja Slayer.Neviem kto je taký dobroprajný a chce nám pokaziť rank.Neviem ako sa to dá vyriešiť len vás nato upozorňujem.ĎakujemAngry
Nikdy sa neuspokojím s ničím čo mám.Je to dobrá vlastnosť v tom zmysle že stále chcem dokázať viac a viac ale často krát sa to obráti proti mneGrin
 
nejsempanna
nevím jaký je tvůj herní nick, ale za můj nick NEJSEMPANNA hraje taky spousta hráčů, za CR7 možná taky. ale rank ve hře je k ničemu, často ho restartujeme, aby měli radost i jiní hráči, než ti co jsou tam v topce pořád. navíc ten nick je často cyhbový, více o ranku se dozvíš ve FAQ.

ale pokud ti opravdu záleží na ranku, tak navštěvuj web, a podívej se do hlavní navigace ŽEBŘÍČKY. Jsou tam detailní statistiky, doporučuji (jak je psáno ve FAQ), ten první odkaz na rank PSYCHOSTATS, cizí ip se tam nepočítají, a máš tam přehled o všem, jaké mapy hraješ, jaké zbraně kolikrát používáš, přesnost, a také top rank ze všech cca 115000 hráčů. ukazuje tam doopravdy jak jsi dobrý, a ne jak ten rank ve hře. doporučuji, vykašli se na něj. a to platí pro všechny co si mysl že hrají na rank. Rank ve hře nic neznamená.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
stixGAMERslayer
nejde mi o rank to sa pletieš panno...chcem len aby sa za môj nick nevydával nikto iný...je to aj v pravidlách...to je všetkoCool
Nikdy sa neuspokojím s ničím čo mám.Je to dobrá vlastnosť v tom zmysle že stále chcem dokázať viac a viac ale často krát sa to obráti proti mneGrin
 
nejsempanna
bohužel s tím se nedá dělat nic o čem bych věděl. kdyby ano, tak by nikdo nebral můj nick. já jako admin mohu ukázat všem že jsem to já, třeba že pozdravím přes admina.
tys ten tvůj problém napsal tak, že ti jde o rank. bohužel jinak pro tebe nemám žádné řešení. jedině se ozvat třeba mejlem, který hráč v jaký čas , kde a s jakou IP měl tvůj nick.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
stixGAMERslayer
mam jeho Steam z Psychostatusu...ja nemam Steam zakúpený a hrám len zo svojej IP adresy...ale na mojom nicku na tomto servery hrava aj nietko kto ma STEAM...takže nedalo by sa s tym niečo robiť???
Nikdy sa neuspokojím s ničím čo mám.Je to dobrá vlastnosť v tom zmysle že stále chcem dokázať viac a viac ale často krát sa to obráti proti mneGrin
 
nejsempanna
no a napíšeš nám ho? enbo ysi ho mám vymyslet
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
stixGAMERslayer
no ak uhádneš ale neviem či si taký dobrý...STEAM_0:1:19316753...toto mam z psychostatusu...ja nemam steam...
Nikdy sa neuspokojím s ničím čo mám.Je to dobrá vlastnosť v tom zmysle že stále chcem dokázať viac a viac ale často krát sa to obráti proti mneGrin
 
nejsempanna
v celém topicu jsi nezmínil, ačkoliv jse mse už ptal, jaký je tvůj herní nick. jak jsem to měl asi uhádnout. hmm?
dávám mu permanent ban na všechny servery.
Upravil/a nejsempanna dne 21.05.2009
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
stixGAMERslayer
[๖ۣۜA.S]slayer...toto je moj nick...ďakujem za to že si to vyriešil...Smile
Nikdy sa neuspokojím s ničím čo mám.Je to dobrá vlastnosť v tom zmysle že stále chcem dokázať viac a viac ale často krát sa to obráti proti mneGrin
 
shark
a co treba udelat ranky ve hre na IP ???pak by kazdej hral za jeden ten svuj a tem to problemum by se vyhlo
_SharK^
GooĐ NighT
 
nejsempanna
neplánuje, ranky ve hře jsou jen pro naivní lamky, protože tam vyhrává ten, kdo hraje nejčastěji. a ne ten kdo je nejlepší. sledujte rank www.psychostats.skillers.cz a máte po starostech
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Draenei
to mas pravdu panna. ak si pamätate na hraca HuHuLaKtak to je priklad. ale teraz ho nechcem z niecoho obvinovat. len priklad: mal cheaty a preto bol 2. v ranku. mozno nebol lama ale proste hral na RANK s cheatmi
≈ۣۜDraenei
 
Santa
Rank je podle mě věc nanic. Byly časy kdy jsem seděl u CSS několik hodin každý den a dlouhou dobu jsem byl v ranku první, hrál jsem jentak pro zábavu jako vždycky. Huhulák je jasnej, mám podezření na dalšího hráče co rád ničí rank jiných hraním na cizí nicky. Ještě si vše ověřím. Rank bych mazal častěji.
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
crazy69
každý týden? měsíc stačí
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Santa
Ono na tom nezáleží jak často. Rank je k tomu, aby jsi se tak podíval jak se ti za to období mezi smazáním daří, jestli jsi se zlepšil či ne. I já jsem měl tu čest že jsme byl v TOPu první, a přijdu druhý den a KD bylo poloviční a byl jsem dvacátý, byla tam řada teamkillů a taky zabitých hostages. Závistivci no. Možná po 14 dnech
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
crazy69
o jaký server se jedná, tvůj herní nick?
napiš mi na icq
Upravil/a crazy69 dne 09.08.2009
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Santa
Jedná se o MASS Pub. Dávejte si na serverech pozor na hráče, který si rád hraje se zvláštními znaky, takovými těmi klikiháky a užívá nicky jako: ARMANI, INDULONA, OO7, NOVA, POLITIKA. Rád si bere v nepřítomnosti jiných jejich nicky a ničí je. Navíc se mi zdá že má i nějak moc velkej čuch na hráče co ještě nevyběhli z poza zdi..
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3