Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
FC Barcelona Teamkiller
stixGAMERslayer
Na serveru Public 1 máte teamkillera s nickom FC Barcelona ktorý je nenapraviteľný a na viaceré upozornenia nebol ochotný hrať podľa pravidiel.Určite aj ostatný sú veľmi nazlostený z jeho neustáleho zabíjania spoluhráčov.Preto apelujem na Administrátorov tohoto serveru aby mu dali doživotný BAN.Je to nenapraviteľný hráč ktorý kazí celú hru.Pripojí sa iba preto aby ostatný skazil zážitok z hry a potom sme nútený mu dať 5 min BAN ktorý aj tak vyprší a on sa znova pripojí a robí to isté.Radím Vám aby ste mu dali doživotný BAN pretože stratíte hráčov na tomto inak veľmi super serveri.A tiež by som chcel apelovať na nedostatočnú prítomnosť adminov na serveroch.Ďakujem za pochopenie.
S pozdravom SLAYER...Sad
Nikdy sa neuspokojím s ničím čo mám.Je to dobrá vlastnosť v tom zmysle že stále chcem dokázať viac a viac ale často krát sa to obráti proti mneGrin
 
crazy69
díky za upozornění
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
stixGAMERslayer
ty vole robte s tým niečo už ma pekne štve!!!dostane ban a nič pekne sa pripojí a hrá ďalej!!!Angry
Nikdy sa neuspokojím s ničím čo mám.Je to dobrá vlastnosť v tom zmysle že stále chcem dokázať viac a viac ale často krát sa to obráti proti mneGrin
 
crazy69
slayer87 opět FC Barcelona 10 IP adres, taky to nebude lehké
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
D@rkness
Jo hold budeme banovat jednu po druhý. Už mě to fakt nebaví. Neustále se řeší jen kdo cheatuje a team killuje a že adminy nejsou na serverech. Tak za 1. nejsme bohové aby jsme byli vždy a všude k dispozici a sami víte, že v dnešní době kdy je technologie vyspělá lze dělat různé věci ať už cheatovat či si měnit libovolně IP, takže buďte tak laskavý a uvědomte si to. Za 2. Admin může být na serveru a ani o něm nemusíte vědět, takže zanechte laskavě spamu typu, že na servery nechodí admini. Jsme jen lidi, kteří mají svou práci a toto dělají jako zálibu. Pokud je někde cheater, pak postup je jasně napsaný v navigaci http://www.skille...page_id=20!!
Upravil/a D@rkness dne 19.05.2009
www.skillers.cz/download/user_baner/darkness.png
 
stixGAMERslayer
hmm to mi je fakt ľúto že sa na tento inak veľmi super server napojili takýto primitívni ľudia...škoda crazy ale nejak skúste proti nim bojovať...my robíme všetko čo môžme keď sa pripojí ale pokoj je až keď ho to prestane baviť...Sad
Nikdy sa neuspokojím s ničím čo mám.Je to dobrá vlastnosť v tom zmysle že stále chcem dokázať viac a viac ale často krát sa to obráti proti mneGrin
 
Lord Vader
je to fakt o povaze, servery se hlídají jak to jenom jde, ale prostě když se připojí taková pitchus, tak to je hold těžké!
Temná strana síly!
Administrátor Pub1
 
stixGAMERslayer
Darknees ja Vás chápem ale skús sa ty vžiť do našej kože...nemôžeme s tým nič urobiť keď nie som admin a sral nás tam už dosť dlho...a ešte aj bude ako tak vidímAngry
Nikdy sa neuspokojím s ničím čo mám.Je to dobrá vlastnosť v tom zmysle že stále chcem dokázať viac a viac ale často krát sa to obráti proti mneGrin
 
nejsempanna
napište mi tady přesné znění nicků které užívá, případně IP adresy, dokzy na psychostats, a pokusim se stím něco udělat.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
stixGAMERslayer
jeho prvý nick teda pravý je FC Barcelona....potom torres...CR7. sa za neho vydával...vraj aj za Extreme Urna hral...takže nedá sa nejak vystopovať...hľadaj hlavne nick FC Barcelona a torresShock
Nikdy sa neuspokojím s ničím čo mám.Je to dobrá vlastnosť v tom zmysle že stále chcem dokázať viac a viac ale často krát sa to obráti proti mneGrin
 
crazy69
http://psychostat...+barcelona
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3