Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Hrůza
Steve DnB or Die
Drazí kamarádi a kamarádky,
je tomu už pár ´pátků´ co hraji na serverech skillers.cz !! Většina mě tu zná a myslím, že jsem si tady snad nikdy na nic a na nikoho nestěžoval...Ale co se to nyní začína dít, z toho mi je mdlo, co mdlo, ještě hůře, přímo na blití! Aim+Fy připojím se na server a slyším samé ´****e, kundo, **** a mohl bych pokračovat dále...Tak řeknu si: ´No jo jsou to ještě holt malé lamy! Ale co me dokáže nejvíc vytočit je, že se tam ještě ty cucáci veřejně přiznávají že cheatují! A z 10 hráčů jsou tam 4-5 cheaterů. Co z toho vyplívá?? Hratelnost NULOVÁ!!!! A když je člověk varuje, (např. Dojdu pro admina atd) ještě se mu vysmějí a říkají jen si ho sem přived ****a, stejnak se připojím z jiné IP! Kouknu se na ICQ a adminové nikde! Vím, že jste také lidi a nemůžete být věčně připojeni a čekat, až jeden ´****eček´ napíše, že je někde nějaký cheater!
No, a na závěr?? Snad jsem tímto konstatováním dané situace nikoho nepohoršil!! Tedy kromě CHEATERŮ a dalších lambád, které se neumějí chovat!
ADMINISTRÁTOR AIM+FY

ކeve ÐnBørDi℮
 
crazy69
Steve znáš jaké to mají admini, ale jedna rada, admin má icq a ikdyž tu není napiš mu a bude se to řešit a to tak že se bude více chodit na daný server...teď o tom vím a pokusím se být více na aimu a jinak stačí napsat
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Steve DnB or Die
Crazy díky ale jentak mimochodem, sám Aim nemůžeš uhlídat Wink

ADMINISTRÁTOR AIM+FY

ކeve ÐnBørDi℮
 
crazy69
sám ne, ale snažit se můžu
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
vojtisek
..a něco podobného se poslední dobou děje na mass pubu.. Wink
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3