Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
GunGame (GG)
vojtisek
pls crazy mě většinou nefungujou textury v mapách..co si mám stáhnout ? Wink
Upravil/a vojtisek dne 08.05.2009
 
crazy69
změna v killu, nelze pokládat už....kup si steama a máš po problému anebo ti stačí stáhnout tohle http://skillers.c...nload_id=3 a správně nainstalovat
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
vojtisek
děkuji Wink
 
rossi
jj to je dobrý názor.
 
rossi
Jo sry to patří k poslednímu komentáři na první stránce, nevšim sem si že je už druháSmile
 
Logi
hlavně by tam měl časteji chodit admin... se totam chatařema jen hemží, to fakt člověka otráví něco někde hrát... to raději zajdu na L4D zombici aspon nečítujou Smile
 
YoungKilla
Logi napsal:
hlavně by tam měl časteji chodit admin... se totam chatařema jen hemží, to fakt člověka otráví něco někde hrát... to raději zajdu na L4D zombici aspon nečítujou Smile


Když tam je cheater, tak víš, co máš dělat,ne ?! .. Kontaktuj : crazy69 (hl.admin serveru) nebo nějakého člena SK týmu
Nebo natoč demo s dej to sem, my se už o něj postaráme Smile
Upravil/a crazy69 dne 11.05.2009
|* Neexistují hloupé otázky, jen hloupí lidé *|
Snažíme se vytvořit lepší Svět. --> www.skillers.cz
 
D@rkness
Bože co já mam s tim spolecneho??


Nick: d@rkness
Pozice: Dust2,Deathmatch
ICQ: 370-261-604
email: darkness@skillers.cz

Nick: crazy69
Pozice: Public1,GunGame
ICQ: 254-419-044
email: crazy69@skillers.cz


Nick: Oproman
Pozice: AWP,Masive,AIM+FY
ICQ: 270-516-515
email: oproman@skillers.cz
Upravil/a D@rkness dne 11.05.2009
www.skillers.cz/download/user_baner/darkness.png
 
crazy69
Logi - pokud máš problém s cheatrem, napiš mi nick a já se o to postarám
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
jakub
kde tam date už i ten death protože to na halasovaní vyhrava uplně jasně ted me totiž death match nebaví
 
Brzda
cauec, myslim ze na GG by se mel zmensit max. pocet hracu, pac kdyz je tam narvano docela to laguje.

PS: pro rejpavce, rate mam nastaveny :-)
 
THE_WILLY
na GG se pomalu neda hrat jake sou tam lagy
Jedině Willy má super killy
 
Maxiking
taky bych rek brzdo,omezil bych to tak na 16/18 slotu pokud by to slo... opravdu to tam laguje casto dost (a raty mam taky nastaveny Grin)
a jak dlouho jeste pobezi ta anketa ohledne GG? uz tam moc nepribyvaji hlasy a vysledek je vlastne uz jasny, snad to bude DM Wink
 
Hurny88
spravna pripomienka... tiez som za to aby sa to znizilo...Cool
Skriňa: CoolerMaster RC-331 Black/Silver, Fortron FSP 400W, AC Freezer 64 PRO
Základná doska: MB GIGABYTE MA69G-S3H
Procesor: AMD Athlon64 X2 5600+ BOX (AM2)
Pamäť: Kingston HyperX 800 CL5, DDR2 4GB, 2x2GB
Pevný disk: HDD WD SATA2 7200ot., 320 GB, 16MB
VGA: GIGABYTE GeForce 9600GT 512MB (PCle)
Myš: A4TECH X7 XL-750BF-2 Combo 6,LASER 2500dpi
Klavesnica: Chicony KB-0401 Black USB
Headset: Genius HS-04V, Bass VIBRATION
Ext. HDD: Toshiba PX1393E-2G32 640GB USB 3.5" Aluminium
 
Maxiking
dockam se prosim odpovedi? Wink
 
Zdravstvuj
co tak klasicky gungame na tom vasom je to o nervy lebo dam niekoho nozom a neda my to +level neviem ci je to to tak nastavene alebo som chytil zrovna bug ale vyrieste to plz a spravte klasicky dm gg plz ... Shock
 
Maxiking
presne tak, klasicky gg dm. u tehle verze GG mi hrozne vadi jen jeden granat na kolo (u dm by se mohlo kolik chteloSmile)
 
Zdravstvuj
391130082 ICQ
 
Logi
crazy69 napsal:
Logi - pokud máš problém s cheatrem, napiš mi nick a já se o to postarám


Takže 26.5.09 hrac *Sonkaulius* zbytek viz soubor s nahranym demem. verohodny sou asi ty prvni a aposledni dema kdy mel pistoly nebo vrtacku Smile to mu to luxusne zkakalo na střed... (aimbot na brokarnu asi nefacha.. bo tam moc neexceloval)

http://uloz.to/1845236/gg-chatar.rar


Ještě technická, hafo lidí nemá nastaveny raty a dnes třeba z 20lidi 8 .. apod... , například tenhle , kterje schodou okolnosti je první v žebříčku [Художник], raty ma uplně nap*c* nastaveny.. a nekomunikuje. tak to je pak tezky furt to nekomu připomínat at si to nastaví. ... chtelo by to aby tam ty upozornující texty behali casteji Smile

A další technická, dost často GG spadne, poté se nacte defaultní mapa dust2 .. neslo by aby se nacitala nejaka menčí ? precijen honit se po tak velky mapě ve 4lech lidech... když to popadá je ****y.

dik jinak tam chodim dost casto resp aspon na hodku dvě denně Smile a celkem mě to baví Smile a je pravda ze DM mod by byl asi lepší Smile to pak mužete zvyšit počet killu na zbran zas na 5.
 
Logi
a je to tu opět... včera vecer jeden.. a dneska rovnou 2 magoři z madarska... nebo buch ví odkad...

killeris a renzass .... http://uloz.to/1846035/gg-27.5.09.rar


prosím o permanentní BANAN

jinak by bylo fajn aby se u lidi co se lognou bylo videt z jakyho statu jsou... a nebo nejlepe zakazat logovat z takovejchlech catařskejch lokalit !

další věc.. povolte voteban aspon na 30min... takhle je to onicem.. a je pravda ze donutit lidi aby napsali aspon votekick je taky nadlickej vykon...

víc se tomu serveru věnovat jinak je to fakt doubě chaeteru... sem se milně domníval když to je chraneni vsemoznejma srackama ze takovy AB a podobny sracky to umi vodchytat... a nebudu tam muset pul hodiny nahravat nejaky magory co si tam honěj tryka.

nonic to by stacilo cus Smile
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3