Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
BAn-Only Dust2
Lodnay
Ahoj dostal sem ban od d@rknesse ale nevim za co.Chtel bych to trosku objasnit a pokud mozno abych dostal unban Sad Lepsi server nez vas sem nenasel takze se mi na nem hralo dobre Muj nick ve hre je Apendix zatim dikes cafFrown
Jablko = Vitamíny
Vitaminy = Síla
Síla = Moc
Moc = Peníze
Peníze = Ženy
Ženy = Sex
Sex = Aids
Aids = Smrt

Chceš jablko???
 
D@rkness
3x jsem vyzyval hrace,aby si nastavili raty.Jestlize me ingnorujete a nectete si chat ci nekoukate nad kurzor pri hrani, pak si neste nasledky. Na serveru nejsem pro srandu a ignorace hráčů je po zásluze potrestána!!
www.skillers.cz/download/user_baner/darkness.png
 
nejsempanna
raty jsou automaticky vypisovány pořád dokola, stejně jako upozornění, že se mají dodržovat pravidla sepsaná zde na webu, tent oweb navštívíš automaticky když se připojíš na server. pravidla jsou jasná. nečteš, nevíš. neznalost neomlouvá. to je tvůj problém. a když ti to admin ještě vypisuje na sklo tak to už je vrchol. určitě ten ban nebyl permanentní, takže máš čas si nastavit raty dle zdejších zvyků.
PŘEČTI SI PRAVIDLA, než začneš hrát a vyhneš se podobným nepříjemným situacím.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Ivan
Cau admini dostal sem ban na dust 2 moje meno je Ifko mohel by mna nekdo odbanovat?neprohresil som sa tak moc akurat sem nadaval asi cheaterovi tot vse
Wink
 
D@rkness
Komu, že jsi nadával?? To snad nemyslíš vážně!! Jasne jsem ti napsal at si napises zadost o unban. Ta takto nevypada! Udělej to sam nebotu objasnim jak jsi se jeste dalsimi kamarady bavil na serveru.
www.skillers.cz/download/user_baner/darkness.png
 
Ivan
Zdravim dostal som ban zato ze sem nadaval cheaterovi asik a chcel by som ten ban odstranit uz nebudem take veci robit sem Ifko z only dust
Wink
 
D@rkness
AngryVy dva si snad ze me delate srandu?!! Dal jsem vám pernament za opakované porušení pravidel a to vaší opakovaně sprostou mluvou i nadale po mem upozorneni. Takze tohle si zkousejte na nejaky lamy!!
www.skillers.cz/download/user_baner/darkness.png
 
Ivan
Darkness nerobim si srandu ale sem zacatecnik tak nevim kde a jak mam o ten Unban zazadat tak ta zadam tady ci by si mi to nespravil sem ifko a to uz vis
Wink
 
Ivan
Jak mam o ten unban zazadat ked nevim ani jak sa to robi rekni mi postup aspon teda Ifko
Wink
 
nejsempanna
než jsi se zaregistroval, musel jsi souhlasit s podmínkami a pravidly webu! je tam psáno že máš používat funkci hledat a fórum si pročíst.
Pro rekapitulaci je máš v hlavním menu velvo nahoře.
ZDE http://www.skille...page_id=21

Akdybys řádně hledatl, tak o pár topiců níže je sekce žádosti o UNBAN.
ZDE http://www.skille...read_id=69
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3