Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
KLAN SHC
crazy69
Upozorňuji celej klan SHC, že jestli opět potkám někoho (z vašeho klanu) jak si dělá reklamu na váš server, dostane pernament jako jeden z vaších členů dostal. Vám nestačí že si zabíráte CW/TG server, vy se sprostě napojíte (do spectu) a děláte reklamu na váš server vzpamatujte se.
Tím bych byl rád, kdyby daný klan se nemohl účastnit dané soutěže. A i dalších do odvolání
Upravil/a crazy69 dne 09.04.2009
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Scorpion
presne tak sireni reklam je zakazane
$¢orקioи
Grin Cool
www.skillers.cz/download/banner_460x60.gif
 
Lord Vader
rozumné Wink
Temná strana síly!
Administrátor Pub1
 
Steve DnB or Die
Crazy a ostaní jsem z klanu SHC ale o tehle reklame jsem nevedel...promluvim s clan leaderem...Wink jinak v klanu je i Dark Knight a pokud vim tak je taky zde adminem...takze se to uz opakovat nebude!
ADMINISTRÁTOR AIM+FY

ކeve ÐnBørDi℮
 
Panda
Zdarec zde clan leader. Poslal jsem 2-3 spamy na dvou serverech.. pak jsem byl upozornen hracem Oproman.. a omluvil jsem se, nevim co se resi dal.. Jen hledam lidi a server slape ani ne tyden, tak bych byl rad za pochopeni me situace.. Se serverem jsem zacal uplne od zacatku takze nevim co a jak.. a lidi to je snad jasné... nechci prebirat ale urcite nektery nehraje jen na jednom serveru. Takze vemte moji omluvu a o turnaj nestojime, spis sem cekal spolupraci ze skillers a ne vynadani. SHC clan leader...

Resil jsem to s Opromanem a omluvil jsem se, takze zbytecny spam...

Panda (clan leader of SHC)
PANDA velká žije v hornatých oblastech, jako dust2

Nejsem lucker ani skill, jen umím dát promyšlenej kill.
 
crazy69
Panda...jako CL bys měl vědět že na serverech skillers.cz je zákaz reklamy...takže bylo jasné že hrozí BAN v lepším jen KICK a pokud se někdo z vašeho týmu nedostane na PUB1 tak si napiš panně a uvidíme jak to obstojí. Co se týče spolupráce...ta se určitě nezakládá ve stylu spamu na severy se kterýma bys chtěl spolupracovat.
Takže až příště něco budeš dělat promysli si jaké to bude mít následky.

A s oprem řešíš server kde je on admin mě nikdo nic nepsal.

crazy69 (Hl.admin PUB1, Zombie. SK tým)
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Panda
crazy69 napsal:
vašeho týmu nedostane na PUB1 tak si napiš panně a uvidíme jak to obstojí.


Nechapu toto, co bych mel s nejsempannou resit. Byl to malej spam co se tyce 2-3krat na dvou serverech skillers.cz, kde jsem drive hraval.
Resi se tu velka pitomost pro verejnost, coz tenhle zpusob snad nepochopim. Mame to resit pres jiny chat nez tento. A omluvil jsem se a TG/cw server zabirame kdyz je prazdny a on vetsinou je, delate jako by vam to snad vadilo. Pochopim ze spamming je zakazany... vse chapu a za to jsem se uz omluvil nekolika lidem, ale delate jako bych spamoval buhvi co a to asi na vsech serverech a kazdej den... pritom takova k.r.a.v.i.n.a a musi se to hnedka resit pres verejnost.

Pokud toto bude cist nejsempanna tak si prosim precti... ze se omlouvam.


Dekuji

Panda
Upravil/a Panda dne 10.04.2009
PANDA velká žije v hornatých oblastech, jako dust2

Nejsem lucker ani skill, jen umím dát promyšlenej kill.
 
crazy69
ZÁKAZ:
- reklamy, odkazy, nadávky, urážky, sprostá mluva

tak tohle se píše v pravidlech, které jsi jistě četl. A dělá se to veřejně, aby i ostatní pochopili, že pravidla jsou pro všechny stejná a nebudou se dělat ústupky. V době kdy jsem byl na serveru se přihlásil SHC do spectu a pak nahodil dvakrát reklamu a odešel (nestihl jsem mu dát BAN), podruhé zase přišel SHC opět do spectu (ale na to jsem si již dal pozor a dal mu pernament) a to vše v jeden den.

Čti pravidla.
Dark Knight - Admin, asi se postarám, aby nebyl, když je "schopnej dělat reklamu" bez optání, porušil jasně dané pravidla pro něj = konec funkce...až tu bude panna, tak se to bude řešit

Jo a kdyby to bylo jednou tak budiž...ale bylo to několikrát a nenapsat o tom topic tak je to do teďka ještě.
Omluvu pro skillers.cz jsem neviděl...jen tu máváš že jsi se omluvil opromanovi...ale reklamu jste si dělali i jinde
Upravil/a crazy69 dne 10.04.2009
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
nejsempanna
nechápu proč nedostali permanent ban!
jakákoliv reklama = permice.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Panda
OK, takže to znamená... že nemůžu poslat ani hráči skterým si kecám každý den na skillers svoje icq, email... nebo libko ci facebook,skype atp?
Nebo-li ,, Já ,, jsem poslal jen 2krát ip mého serveru, řeší se to hned pernamentem? A ze Dark prijde o funkce.. ?? Je to az moc ostry, kamosi ode mně ktere znam dlouho zacali zde hrat... a taky je to vice mene reklama. Nejsempanna kdyz nam pry pomuze se serverem chtel aby sme mu zvyraznili skillers.cz server a taky je to co? Reklama ale tohle do toho tahat nebudu.. jste az moc prisni bez uvazovani.. Ale pokud je to tak nebranim vtom... a sprosta mluva.. rekni mi sam crazy (ja te neznam) ze kdyz si nastvany, ze si slusny... (rekni si to vduchu)

P.S. Omlouvám se za pravopis

Dekuji a prosim tohle tema uzavrit!!!!!
Upravil/a Panda dne 11.04.2009
PANDA velká žije v hornatých oblastech, jako dust2

Nejsem lucker ani skill, jen umím dát promyšlenej kill.
 
nejsempanna
pravidla jsou jasná, stručná a pro všechyn stejná. kvůli tobě dělat výjimku nebudeme.
LOCKED
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
crazy69
sry, ale nenechám to bez povšimnutí. Sprostej, ale jak kdy, ale nikdy ne do hry. Přijd na PUB1 a uvidíš že to tam je někdy o nervy a to je na všech servrech pro adminy a tvrdím si říct že to řeším bez sprosté mluvy.
A tím končím.
LOCKED
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3