Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Opropman ?? proč ?
Samponek
orproman mužeš mi říct proč smi dal ban ?? a jeste ktomu perma ?? to abych se bal hrat css na vasem serveru protoze oproman ani nepozna jestli mam neco cheaty jako css hraju celkem dost dlouho tak snad vim co je co a jestli
ty to nevis tak co tu delas admina ,, timhle sme celkem nastval tak bych nekoho prosil o unban protoze TOHLE JE URCITE OMYL!! zadne cheaty sem nemel to je uplne stejny jako bych rek ze mas ty cheaty fakt te nechapu ...
 
Oproman
tak proc si mel nezjistitelnou bez IP?to pouzivaji cheateri a hral si hoodne podezrele a toto mi jenom utvrdilo me reseni.

EDIT a nejsem nejakej orproman jak jsi napsal Pfft
Upravil/a Oproman dne 03.01.2009
www.skillers.cz/download/user_baner/oproman.png


Člen Skillers.cz týmu
 
D@rkness
Jestlize máš nezjistitelnou ip, pak se nemáš čemu divit. Toto pouzivaji cheateri. Nic méně tomu i nasvědčovalo tvé hraní. Dívali jsme se na tebe tři a všichni jsme se shodli na jednom závěru.
 
Samponek
coze ?? jakou nezjistitelnou ip? to snad de nejak udelat ? ja ani nvm ze to mam PROSIM VAS ja jsem pred 2 dnama znovu stahl css a najednou ban RIKAM JA JSEM NIKDY A NIKDY NEBUDU CHEATOVAT,,,sakra hral sem dva dny na vasem serveru a nikdo mi nerekl ze sem cheatoval ,, kdybych mel cheaty tak snad nebudu mit score 58:26 a jestli vy si myslite ze takove score se neda udelat tak na tom ste na omylu prootze na toom server byli same lamy a kdybyste cumeli na taktiku hrani hned byste poznali ze cheaty nemam njn musite se se jeste moc priucit a kdyztak darkness cumel jenom name tenOproman tak si tady nevymyslej ptakovyny x) tusim ze toto nebyl prvni omyl kdyz nepoznate cheatero od necheatera,, jinak nice servery skoda ze blby admini jinak kdyz nekdo necheatuje tak tu ste ale kdyz tu byli 2 cheateri tak nikdo nikde a pak akorat banujete nespravne ,, cau ......
 
Oproman
hele jestli vidis na serveru cheatera tak mame vsichni ICQ.58:26 je to normalni skore ja vim.Ze to nebyl prvni omyl?co ti o tom muzes vedet ;-).A JA si teda nevymyslim a jestli tu sou blby adminy tak hold se s tim musis smirit Pfft
www.skillers.cz/download/user_baner/oproman.png


Člen Skillers.cz týmu
 
Kadel
jestli je na nezjistitelnou ip nejaky program jako napr hide ip, tak ten sem jeden cas pouzival aj ja, tak jsem cheater nebo panna od kteryho sem dostal tip pouzivat tenhle program
 
crazy69
to je jasný Pfft si cheater jako nic Pfft Grin ber to jako pouhý FUN
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
D@rkness
A ty si myslíš že samponek, ktery tvrdí cituji:,,coze ?? jakou nezjistitelnou ip? to snad de nejak udelat ?" používá hide nebo jinej soft? Težko. Bud dela blbce nebo to dela cilene.
 
D@rkness
Nehlede na to že jsem se na nej dival s oprem ve spectu a okamzite jak vykoukl miril na protihrace nebo sledoval pohyb za zdi a vedel kde protihrac vyjde. A co se tyce skore, tak neni problem hrat s cheaty tak aby to nebylo moc poznat na skore.
 
crazy69
no to není můžeš dělat 5 kolek skilera a další pár kol lamu Smile
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
D@rkness
mno a toto je zřejmě i případ Samponka
 
Oproman
zrejme?ja si myslim ze urcite Pfft
www.skillers.cz/download/user_baner/oproman.png


Člen Skillers.cz týmu
 
crazy69
no já ho neviděl takže nemohu soudit, ale pokud říká většina SK týmu tohle tak jim budu věřit
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3