Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
DeathMatch
Maxiking
Jen tak se ptam, co je prosim s deathmatchem? Dik moc za zodpovezeni Smile
 
vojtisek
taky by mě to zajímalo Smile
 
crazy69
zjištuji, ale jsem na to bohužel sám nejsempanna a darkness ti jsou omluveni (služební povinnosti) a oproman nevím kde je..ani se tady nevyjádřil když tu byl...
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Maxiking
no uvidime mno Wink
 
Maxiking
no tak dockam se nejake odpovedi? sice bych tipnul ze uz se nerozjede ale budu rad kdyz se proste nekdo nejak vyjadri (napr jestli uz fakt nejede, jestli ne tak jestli bude nevi apod) diky moc
 
crazy69
HuHuLaK napsal:
no tak dockam se nejake odpovedi? sice bych tipnul ze uz se nerozjede ale budu rad kdyz se proste nekdo nejak vyjadri (napr jestli uz fakt nejede, jestli ne tak jestli bude nevi apod) diky moc


Přidané 05.04.2009
zjištuji, ale jsem na to bohužel sám nejsempanna a darkness ti jsou omluveni (služební povinnosti) a oproman nevím kde je..ani se tady nevyjádřil když tu byl...

co na tom nechápeš? dělám co můžu ale jsem v práci a jsem nemocnej, takže se musím léčit taky
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Maxiking
sorry no, chybi mi vic nez bych cekal... chapu ze ted hned se to asi nedozvim protoze prave darkness je hl. admin tak se dozvim pozdeji. snad se opro taky zapoji ale nemate jen skillers, to vim taky Smile dik moc za vstricnost
 
crazy69
huhulak kdo nema jen skillers?

"chybí" v kořenovém adresáři jeden soubor, takže jsem to zkoušel přehráv ten soubor a atd. a nic, takže se bude přehrávat celej server...doufam že vše půjde jak má a bude to dneska...

snad už je to dle tvého gusta huhulak
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
vojtisek
podle huhulakova gusta neni nikdy nic Pfft
 
Maxiking
no dobry vklidu, ja se jen chtel zeptat trochu podrobneji jestli je doopravdy zruseny nebo se jeste rozjede. tot mi staci a tecka, dobry.
a vojto, priste se starej o sebe Pfft
 
crazy69
tak další info pro HuHuLaKa, při startu serveru nemohl server najít jeden soubor, který ovšem byl přítomnej, takže se zkoušel jen překopírovat a ani to nešlo a teď čekám na odpověď od jedné osoby jestli to přehraje a kdy.
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
vojtisek
HuHuLaK napsal:
no dobry vklidu, ja se jen chtel zeptat trochu podrobneji jestli je doopravdy zruseny nebo se jeste rozjede. tot mi staci a tecka, dobry.
a vojto, priste se starej o sebe Pfft
já se starám Smile
 
Maxiking
dekuji vsem co se na tom podileli a DEATHMATCH konecne jede. diky moc
 
crazy69
DM ONLINE...možné občasné výpadky, pro doladění.
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Maxiking
jasny... hele uz je tam nahozeny DM? ted jsem tam byl a normalne jsem plantoval bomby Grin
 
crazy69
já vím o tom právě píšu :-D ale už by to mělo jít
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3