Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Videa ze serverů
Maxiking
tak né asi... Grin
 
Maxiking
tak tady je to moje
YouTube Video
 
GATTO
vojtisek dal by som tal lepsiu muziku nieako mi to tam nesedi neviem ako inymSmile! a ludia nechapem preco tam nenechavate zvuky z cs ma to podla mna lespi efektSmile a pokial sa pitate ako som zmenil zivot a tie veci na modere tak to je jeden program na steam ktory si naistalujes a zmeni ti to ...HuHuLaK video celkom peknucke ale chibyju mi tam zvuky z cs..ale asi kazdy z nas ma iny nazor na zvukySmile

OZNAMSmile
VIDEO SA KONAT NEBUDE PRETOZE SOM SA DAL DO KLANU A UZ NA TO NEMAM CAS:::
Upravil/a GATTO dne 18.04.2009
 
vojtisek
ja mám non stam takže asi nic že?Sad no muzika měla bejt jina ale youtube mi to nák bloklo za AP tak sem musel dát tuhle..
 
Maxiking
musel dat tuhle? se podivej co jsem tam dal z YouTube knihovny ja no. a k tomu zvuku. nahravam to pres GameCamV2 a jelikoz nemam full verzi tak tam nejak nemuzu najit zapnuti zvuku primo ze hry. fraps sice mam plnou ale z toho vyleze video hrozne velke. nebo to nema vliv pote co to upravim v movie makeru?
pristi video budu delat tedka nekdy ale primo ze hry a stylem nahraju par kol pres konzoli a pak to striham GameCamem a pak v WMM a bude to.
a jinak diky GATTO Wink
Upravil/a Maxiking dne 14.04.2009
 
vojtisek
GATTO napsal:
vojtisek dal by som tal lepsiu muziku nieako mi to tam nesedi neviem ako inymSmile! a ludia nechapem preco tam nenechavate zvuky z cs ma to podla mna lespi efektSmile a pokial sa pitate ako som zmenil zivot a tie veci na modere tak to je jeden program na steam ktory si naistalujes a zmeni ti to ...HuHuLaK video celkom peknucke ale chibyju mi tam zvuky z cs..ale asi kazdy z nas ma iny nazor na zvukySmile

OZNAMSmile
NAJLBIZSIE VIDEO BUDEM NATACAT 17--18-19.4.09..A BUDE TO NA FY MAPS.../DVOVOD:zacalo sa mi tam pacit je to sranda a sranna killi tam davam a video ma byt hlavne zabavneSmile

ja mám non stam takže asi nic že?Sad
 
GATTO
Pokial mas nonsteam tak asi to co mam ja si nemozes datSmile pretoze ked istalujes ten program pita ta to steam id...
 
vojtisek
ale steam id mám vydět na psychostats..kde ten program najdu? Smile
 
GATTO
ten program sa vola cevo css daj si to do goole...a mas to...
 
Bakterius
nejlepsi byll TKGrin vykoupeniGrin
 
Panda
Huhulaku ve tvem videu si proti botům ne? Jak koukám střílí po tobě jen základem (pistols) ...Cool
PANDA velká žije v hornatých oblastech, jako dust2

Nejsem lucker ani skill, jen umím dát promyšlenej kill.
 
Panda
pokud chcete poradit tak natáčejte ve fraps a upravujte v Sony Vegas (creative software).. a mp3 upravujte ve mp3cutter (software)
PANDA velká žije v hornatých oblastech, jako dust2

Nejsem lucker ani skill, jen umím dát promyšlenej kill.
 
Maxiking
ne, mozna to tak vypada ale jsou to jen takove mensi lamky co jsem narychlo sehnal kdyz jsem chtel natacet Grin stejnak me obcas dali taky, vybiral jsem jen povedene zabery, jak jinak Grin a navic meli lagy (pingy cca 200-700 Grin) a fraps mam taky, dokonce plnou verzi, ale z tama sou moc velke videa... nebo mi v tom pomuze ten sony vegas?
 
vojtisek
Panda napsal:
pokud chcete poradit tak natáčejte ve fraps a upravujte v Sony Vegas (creative software).. a mp3 upravujte ve mp3cutter (software)
to by mi fraps nesměl sekat cs:s i na nejmenší fps Wink a movie maker lepší je ! Smile Pfft
 
vojtisek
GATTO napsal:
ten program sa vola cevo css daj si to do goole...a mas to...
ok dík
 
Panda
vojtisek napsal:
Panda napsal:
pokud chcete poradit tak natáčejte ve fraps a upravujte v Sony Vegas (creative software).. a mp3 upravujte ve mp3cutter (software)
to by mi fraps nesměl sekat cs:s i na nejmenší fps Wink a movie maker lepší je ! Smile Pfft


Movie Maker má každá vybáva windows, nanejvíc to má ****ou průpravu.. a nedá se to video až tak tolik graficky vytunit. Pobírá to málo barec a já ho už vůbec nepoužívám.. hlavně text se tam nahazuje špatně. Shock
PANDA velká žije v hornatých oblastech, jako dust2

Nejsem lucker ani skill, jen umím dát promyšlenej kill.
 
Nandy
Pls ako sa da nahrat video ked je na servery cheater alebo nahrat si to ako hram ???
Som proste $vK Nandy
 
Sten
Múžu se zeptat přes co si to nahával Gatto ? já to zkoušim přes Fraps ale ten zvuk to je des a hrůza.
 
GATTO
Jo tak ja som to nahravl normalne cez konzolu demo...potom som zapol demo cez hru a natacal cez fraps...
 
Maxiking
a pres co to pls zmensujes?
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3