Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Videa ze serverů
Derek
jak myslíš ale seš totální nula která mě neviděla nikdy hrát a podlejzáš ****um adminům a posloucháš je jako vlastní matku
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
Není důležité zůčastnit se,ale vyhrát!
Play hard -> Go PRO!!
 
n0s0und
tim, ze delam "cheathuntera"? snazim se udelat poradek na serveru, admini me ani nemaj radi, nechapu co to tady kecas.
veselé svátky vánoční
 
dark knight
panove abych vam rekl tka nevim proc se tu hadate, No_sound pomaha aby se na serveru cheateri moc nevyskytovali ale provokuje tam na serverech adminy,
Admin Aim+fy , zombii
CSS je o zabave a ne o nervachBanned
 
misfits
ok ale ked hraca stale provokujete a hovorite mu ze je cheater tak to leze na nervy,aj mne to bere nervy tak len napise ano som cheater aby sa ho uz nic nepytali lamicka no sound to hned nascreenuje a da to sem a mohol si si dat tych botov na hard a ne na easyGrin no nemozem aj toho si trafil na cely zasobnik lol
Miﮐfitﮐ
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
[img]http://img245.imageshack.us/img245/5716/userbar795583.gif[/img] is not a valid Image.
 
misfits
n0s0und napsal:
tim, ze delam "cheathuntera"? snazim se udelat poradek na serveru, admini me ani nemaj radi, nechapu co to tady kecas.
TEBA NEMA NIKTO RAD!!!!!!!
Miﮐfitﮐ
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
[img]http://img245.imageshack.us/img245/5716/userbar795583.gif[/img] is not a valid Image.
 
Santa
Nebudu se opakovat, Dereku ještě jeden příspěvek podobného rázu a mažu..
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
misfits
Santa napsal:
Nebudu se opakovat, Dereku ještě jeden příspěvek podobného rázu a mažu..
na jeho prispevkoch nic zleho neni,zato ze ma pravdu to hned mazat nemusis!
Miﮐfitﮐ
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
[img]http://img245.imageshack.us/img245/5716/userbar795583.gif[/img] is not a valid Image.
 
alexXtequila
YouTube Video


Povedlo se mi na jinym serveru,což je škoda.Já u vás nehraju,ale kámoš jo a tak jsem se jenom kouknul atd...
Upravil/a alexXtequila dne 19.12.2009
 
DrueCZ
pěkny, taky ukážu jedno svoje movie.. jen čekám, až mě na youtubu schválí moviečko.-)
 
THE_WILLY
omg to byla hs až sem se z toho podělal ve kterym klanu hraješ Reason gaming Grin
Jedině Willy má super killy
 
DrueCZ
Čau, tohle je moje ještě horké movie:-) Fragy 1pr. jsou natáčené na servru Skillers ve dnech 18-19.12.09.
YouTube Video
 
THE_WILLY
Kdybys to nenátáčel přes fraps bylo by to lepší.Zkus nějaký moviemaking tutoriál nebo stáhni tady na stránkách MM GUI od GoodBeera Cool
Jedině Willy má super killy
 
goodbeer
takže po půlhodině práce a hodině řešení problémů s renderingem vám přináším toto : Smile YouTube Video

samozřejmě si to pusťte v HD Smile
Upravil/a goodbeer dne 20.12.2009
 
nejsempanna
pěkný efekty, slušná hudbička, jen fragmoviem bych to nenazval. máš na lepší skill shocky! Smile
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
goodbeer
nejsempanna napsal:
pěkný efekty, slušná hudbička, jen fragmoviem bych to nenazval. máš na lepší skill shocky! Smile


Díky nicméně je to točené jen za dnešní odpoledne což jde jednoduše poznat podle jména. Mám v zásobě lepší Fragy jen nejsou ze skillers narozdíl od těhlech Smile takže sem vybral rize skillers.cz fragy Smile
 
Lord Owen
goodbeer napsal:
nejsempanna napsal:
pěkný efekty, slušná hudbička, jen fragmoviem bych to nenazval. máš na lepší skill shocky! Smile


Díky nicméně je to točené jen za dnešní odpoledne což jde jednoduše poznat podle jména. Mám v zásobě lepší Fragy jen nejsou ze skillers narozdíl od těhlech Smile takže sem vybral rize skillers.cz fragy Smile


Mě se to líbí mě se povedlo dát do video svoje jméno a to bylo všechno Grin
 
n0s0und
to je krása..
veselé svátky vánoční
 
THE_WILLY
hezký jenom timing a dej to na nějaký gzt nebo něco podobnýho ať seš slavnej Grin
Jedině Willy má super killy
 
DrueCZ
V čen to natáčíš? Já Frapsem. Prý máš nějaký odkaz s lepším softíkem.. pls postni mě ho.
 
goodbeer
DrueCZ napsal:
V čen to natáčíš? Já Frapsem. Prý máš nějaký odkaz s lepším softíkem.. pls postni mě ho.

je to v této diskuzy na straně 9 Smile
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3