Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Zombie
rossi
Chci vám jen říct 3 věci, které podle mě nejvíce můžou za to, že na Zombie server chodí málo lidí.

1. Špatná gravitace. Lavečky, gauče, auta atd. vše lítá a to potom kazí hru.
2. Špatný výběr map. Na dost mapách nechce nikdo hrát tak proč je tam nechávat? př. Na de_dust2 nejsou pro CT téměř žádné dobré úkryty či dobré kempiště. Proto je tahle mapa na Zombie zbytečná. A takhle můžu pokračovat i při jiných mapách.
3. Málo adminů. Admini jsou potřeba hlavně na ty dvě věci co jsem psal výše.
4. Když všichny votujou rtv, tak teď si nejsem jistý, ale zvolí to samo mapu (možná se pletu) ale to hlavní, nenačte se třeba po odehraném kole, ale až někdy i za desítky minut!

Když odstraníte tyhle nedostatky, bude 100% více lidí.
 
nejsempanna
3 věci? napočítal jsem 4 Grin
já ti řeknu jen jedno, toto se tu již probíralo, bylo t o v novince, a jak postupovat s pomocí vyladěním toho serveru najdeš v ní. je tedy vidět, že web nemáš prolezlí celý, jak tvrdíš v novince se soutěží.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
rossi
Kdyby ste raději s tím něco udělali a neposílali nás na nějaké návody. Když sem psal že sem prolezl celý web, tak to znamená že né že sem ho celí četl ale že sem hledal jenom jednu věc po celém webu!
 
crazy69
tak to jsi určitě četl tohle http://skillers.c...readmore=6 a víš jak dále postupovat
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
nejsempanna
rossi, tím že umíš jen vytýkat chyby a sám bys s tím nedokázal nic udělat, ačkoliv toto téma tu bylo řešeno už více než dost, tak nám stímhle nepomůžeš. A server se stejně pravděpodobně zruší.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
rossi
A proč bych měl s tím něco dělat když to není můj problém? Já vám tady píši co na serveru chybý a jeho chyby, a vi mi tady říkáté takové věci.
Příště už sem nebudu asi psát protože vaše chování je strašné.
 
crazy69
píšeš jen když máš problém...napíšeš taky někdy když nic nepotřebuješ?
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
rossi
No a tohle je váš problém. Vám vadí že jsem napsal to co je pravda a potom mi píšeš takové věci. To je moje věc co komentuji, já sem vám chtěl pomoct ale vi ji očividně nechcete. A já ty chytrouši nic nepotřebuji napsal sem snad že to potřebuji??!
Prostě skillers jde ve srovnání s hcrival do "kytek" a s vašim chováním tomu jen a jen pomáháte. Člověk vám chce pomoct a místo toho aby ste mi napsali OK zkusím s tím něco udělat, nebo že nebudu tam nic upravovat protože se server bude rušit, ale né ty vaše chytrosti.

Já sem založil tohle vlákno abych vám pomoh a to že mě posíláte na nějaké staré vlákno kde by mě už ani nenapadlo že to někdo sleduje. Na co potom to fórum je? Kdyby to vlákno bylo aktualní...
 
crazy69
1. no odtoho abys předložil nápad, ne jen co tobě tam chybí a jsi jedinej co to tu píš
a za 2. psal že se bude server rušit, tak proč zase plácáš dále ?
a za 3. jsi přišel rejpat jako členové hcrival? nevím o co ti jde, ale dávej si bacha na slova, které píšeš
Ber to jak chceš, já tě pouze upozorňuji

*EDIT* na to že ti je 16 si celkem dost "chytrej"
Upravil/a crazy69 dne 22.03.2009
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
rossi
Hele já sem nepřišel rejpat ale vi ste začali rejpat do mě ! To, že to píši jako jedinej je asi tím, že díky těm problémům moc lidí no zombie nehraje a ti co hrají jsou líní sem něco napsat.
 
nejsempanna
my nechceme pomoci rejpáním, což jen rejpeš. a jak jsem psal tímhle nic nevyřeší ani ničím nepomůžeš, pokud ti to vadí vypadni si hrát jinam a sem nelez. já tě tu opravdu nepotřebuji,. takových jako sji ty je tu nespočetně. nic konkrétnío jen si stěžuješ. a server se bude rušit jsem již psal několikrát na webu. takže nevím oc co ti jde. takže prosímtě, srovnej si to, zda ti to stojí sem chodit, protože jestli chceš jen kritizovat něco co nemá smysl. můžeš jít někam chatovat. tady to nemá smysl.
rossi, podle mě tu cheš jen ten steam, a nic víc, jakožo že jsi línej si něco zjistit, řešit nebudu. z mého pohledsu jsi jen ten, co mě vždycky otravoval s ****ostma a zbytečnostma na icq, a nic víc. hráč, který neocení, jen kryitzuje. ale takovýchj je fakt hodně.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Maxiking
tak to je škoda no, že se nikdo nezapojil do vylepšení zombie serveru. třeba pro mě je to velká škoda, že se bude rušit. ale co už no. a kdy to bude? rád bych si ještě někdy zahrál
 
crazy69
hraj dokud můžeš, o ukončení bude jistě sepsaná novinka včas
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
dean
Grin tak to je husty.... me se libi to jak dycky nekdo neco napise...a hned se to obrati proti nemu Grin ...
Yes i am Cheater with AB,WH...
DNBLeague...
<Outsider>Đ€۸N Psychostats >> http://psychostat...illers.cz/
Mass Pub player
 
rossi
Přesně dean máš úplnou pravdu. Nevím kde si na to pana došel že kritizuji server. Já ho nekritizuji!!! Napsal sem jen co je potřeba vylepšit. Neummíš číst nebo co!!! OMG tohle je domluva aspoň dean pochopil
 
crazy69
rossi na servru hraješ sotva 10 hodin...a myslím že již dále se nemusíš vyjadřovat, jelikož v tvém věku se budeš neustále rozčilovat a dělat že jsi mistr všeho a že jsi nejlepší
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
rossi
Hele crazy a není to úplně jedno jak dlouho tam hraji?? Za těch 10 hodin poznáš krásně server.
Zase se mě děláš něco co nejsem že prej mistr. To si akorát tak ty a panna.
Fakt je to tu jak u ****ečků s prominutím.
 
crazy69
rossi uvědom si kolik ti je a co máš za povinnosti ty... my s pannou (avětšina skillers týmu) máme práci (od rána do večera) a osobní věci a pak se stará me o servery a vaše blaho, ty máš školu a osobní věci a co dál???
uvědom si kolik ti je a kolik nám...my se obíráme o našem osobní volno pro vás a nic od vás nechceme (naše mínus že se obíráme, ale vy si zahrajete kvalitně a s dobrým kolektivem) , kromě pomoci které se nám od vás nedostává, kromě některých kteří tu spíše provokují nebo rejpají.
suma sumáru... řekni co chceš a my se pokusíme to udělat...pokud se to týka ZOMBIE serveru, tak ten končí, takže k tomu se dále nikdo nebude již vyjadřovat...takže co vlastně chceš a co jsi stále nepochopil na tom všem?
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
rossi
Co sem chtěl to jsem napsal, vzhledem k tomu že bude končit je to zbytečné dělat, ale já jsem pořát psal na vaše nepravdivé připomínky.
Vím jaké máte povinosti já se taky starám o jeden server takže vím jaké jsou s tím starosti.
Jinak crazy konečně si něco napsal jako normální člověk.
 
nejsempanna
rossi, když se ti líbí víc u rivalů jak píšeš, tak jdi hrát kvalitnější zombie tam Smile prsotě tent oserver už neřeš, a ber ho jaký je, jelikož s ním už nehodlám nic jiného udělat, než smazat.
LOCKED
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3