Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Zombie Mod
Steve DnB or Die
Byl jsem jako jeden z prvních hráčů na zombie modu a nikdo tam nebyl! Povzdychl jsem si nadtím, že tento můj oblíbený mod, budu zase muset hrát na ruských serverech kde ostatním hráčům rozumím kulové! Ovšem připojím se 1.1. 2009 a světe div se! 15 hráčů z toho tak 8 hráčů známCool Oběvil jsem ´kouzlo´ Zombie modu! Je to úplně o něčem jiném, s ostatníma kecáte přes mikrák a říkáte si kam, že to zakempíte, musíte vymyslet kam se co nejrychleji dostat abyste nebyli infikováni. Z některých hlášek, co hráči říkali, sem málem spadl ze židleGrin
A co vy a zombie mod?? Váš názor?
SteveCool
ADMINISTRÁTOR AIM+FY

ކeve ÐnBørDi℮
 
crazy69
Dnešek na ZM byl velice luxusní...byla dobrá sranda ještě když tam je all talk...tak je to uplná šupa jak tam pak ve spectu aspoň pokecáš s někým, když náhodou umřeš Smile
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
pan neznamy
jj zombici jsou docela dobra zabavaSmile)))
 
nejsempanna
Tak nám sem hoď některé hlášky aŤ se pobavíme.
Jinak ten server je stálepod dohledem, a doufám ,že se sami zapojíte do nastovavání serveru. upozoňuji, že 5.1.09 mi končí dovolená a poté už s tím moc nenadělám.
 
dark knight
zdravim hral jsem na zombikach a dost me to bavilo ale chtelo by to neomezene amo, a chtelo by to povolit vice zbrani a taky se mi dost libilo to jak jste vyresili ze tam neni svetli dobre se tam da skovat. Jinak proste fajn hra fakt se tam clovek dost nasmejeGrinCool
 
pan neznamy
chtel jsem se zeptat proc posledni dobou tam vsechny veci litaj??
to je schvalne??
ja jen ze litali pak nejakou dobu nelitali a ted uz zas litajSmile)
a druhej dotaz!!!!
jak se dela u zombika ze se obevim primo uprostred zakempenych hracu???
videl jsem to u hrace ,ade 17:50 +- 6.1.2009
tak byme zajmalo jestli nato ma vliv !zstuck?
ale nebylo videt zeby neco psal, proste se dycky mezi nama zniceho obevilSad( a pak jsem videl ze jsme do nej strileli a on najednou zmizel a zrovna nekoho dostalSad
PS: pisu to sem pac na team game neni forum jen shoutbox
Upravil/a pan neznamy dne 06.01.2009
 
crazy69
jj je to vlivem zstuck a již jsem to zakazoval některým hráčům...to pak není hra podle mě...a proto kdo to použije v mé přítomnosti dostane KICK/BAN na přiměřenou dobu
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Oproman
ja si myslim ze kdyz bude zasekly a pouzije to ze to neni zakazane od toho to tam jePfft ale je to tvuj zombie mod delej si co chcesSmile
www.skillers.cz/download/user_baner/oproman.png


Člen Skillers.cz týmu
 
Steve DnB or Die
No vubec to jako hrac nechapu!....Vy admini(respk. crazy) povolite nejaky prikaz do hry..ted mluvim o tom teleportu..ukaze se, ze je to celkem takovy ne moc dobry protoze toho akorat kazdy zombik vyuzije aby se dostal k dobre zabarikadovanym hracum. A misto toho abyste to zrusili tak to tam nechate a davate za to kick/ban kdyz to nekdo pouzije...nepripada vam to nelogicke?? SteveCool
ADMINISTRÁTOR AIM+FY

ކeve ÐnBørDi℮
 
crazy69
steve ja nic nepovolil a to je ten problém víš Smile tak si myslím že dále to nepotřebuješ vysvětlovat ne?

www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Steve DnB or Die
Aha, je mi to jasny...Wink No zkus na tom maknout crazy...vis ze jses sikula..GrinCool
SteveCool
ADMINISTRÁTOR AIM+FY

ކeve ÐnBørDi℮
 
crazy69
nedelej mi návrhy jo PfftCool
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Steve DnB or Die
Ty návrhu...GrinPfft
ADMINISTRÁTOR AIM+FY

ކeve ÐnBørDi℮
 
crazy69
steve jakmile bude více čas,tzn. více jak jeden den tak zkusím něco udělat ať se to trochu hejbá, panna je totiž jen jeden Smile
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Oproman
tak enco vymysli crazy Smile
www.skillers.cz/download/user_baner/oproman.png


Člen Skillers.cz týmu
 
crazy69
jak jsem psal..jakmile budu mít více jak jeden den tak budu nad něčím přemýšlet a snad něco vymyslím
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Oproman
aha :-p tak uz aby to bylo Smile))
www.skillers.cz/download/user_baner/oproman.png


Člen Skillers.cz týmu
 
crazy69
no jak jsem se díval na směny tak to tak brzo nebude Smile
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
spider-man
proč o ho'no
 
INDY
já jsem nowě reglej ale uz dlouho moc dlouho hraju cs:s a tak neak stejně dlouho hraju zombíkySmile no co dodat sem se koukal a je pravda že na zombie servery chdí hlavně mladší hráči čož je 0-15 ti starší zůstávají u klasiky Smile no třeba včera jdu si pěkně zapářnout a tak malí smradi Sad píšou !zstuck a bááác je po mě ani sem nemrk si říkám to bude OK pak ses a takhle to šlo celý večer no tak vás prosím nešlo by to zrušit? (to !zstuck) a zavést !zspawn při napsání tohoto kódu se při zaseknutí a jiném uvítnutí oběvíš na spawnu není to tak těžké to změnit ale není ( snad jako vždy a všude) cenný čas no pokud by se nějaký našek já a myslím že i ostatní poctiví hráči to následně ocení!!!!Smile
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3